bugün

yüce rabbim akıl dağıtırken şemsiye açan fenerlilerdir.

lan adam topa dengesiz giriyor. göre göre, bile bile tekmeye kafa atıyor. ondan sonra vay efendim kupayı boşver gökhan'a bişey olmasın vs vs vs. futbolcusuna bu kadar değer veren bir takımdır fenerbahçe işte. rüştü'yü gol yedi diye dövdülerdi zamanında. şimdi ise vay efendim gökhan'a bişey olmasınmışta kupada önemli değilmiş. hassktiriniz efendim.

edit : foça belediyesporluyum.
bir bülent korkmaz yaratmaya çalışma çabasıdır. ama maalesef.
--spoiler--
yettim yettim! beşiktaş taraftarı olarak damladım hemen. konu fenerbahçe, konuşan galatasaraylı biz niye ortaya atılırız onu da anlamak mümkün değil arkadaş!
--spoiler--

kahraman, mahraman! o şekilde topa girmeye cesaret edebilen futbolcu sayısı bir elin parmaklarını geçmez. ileride bu şekilde dengesiz topa girmesi belki abes olabilir ama, kendi kalesini bu şekilde korumak ciddi özveri ister. kaldı ki, gökhan pozisyonda topa da vurmuştur. gökhan, sadece topu görürken, rakip hem topu hem de gökhan' ı görebiliyordu. istenilse, o ayak o çeneye vurulmayabilirdi.

herşey bir yana da, o şekilde düşüşü çok endişe vericiydi. volkan zırtapozu da ağlayınca iyice korktuk amk!