bugün

yaşasın edepli kızlar!!

ama evlenirler ve çoçuklarıda olur. her insan kendi layıkıyla evlenir ve bu kişiden çoçuklar edinir.

düzgün insan olup edep örtüsünü üzerine geçirip hareket etmek en mantıklı olanıdır.
sen türbanlıyla evlenir kendi eşini kollarsın, benim derdimde beni bağlar dediğim o(smanlı) çocuğu sıçmığıdır.
Kimseyi alakadar etmemekle beraber, rüzgar yağmur demeden hep göbeği açık gezen kızları bak çocuğun olmayacak diye uyarırım.
Sürekli soğuk alan bir kız ıçin biraz daha düşük bir olasılık.
Dikkat ederseniz bu açık saçık giyinen, götü başı ortada olan kızların nerdeyse tümü küfürlü konuşuyor. Tabi bunu yadırgamamak lazım neticede o ağızlarından çıkan küfürlerin çoğu kendilerine yapılmış. Toplum olarak bu ahlaksızlara izin vermemeliyiz.
hem de ne anne olur. senin çocuk ışid saflarına katılırken onunkisi nobel ödülü alır.
Göbeği mahrem yeri olarak bilen salakları göstermiş durumdur.
götünüze girmiş olan güzellik.

keşke göbeği katman katman olmuş dallı güllü basma eteğin lastiğinden sallanan, çürük dişli, bok ve çamaşır suyu karışık kokulu bir anneniz olmasaydı böyle güzel, seksi, kadın gibi kadın anneleriniz olsaydı da böyle pislik bir anlayışla yetişmeseydiniz.
o kızı da alacak geniş birinin olduğunu gösteren durumdur. allah akıl versin.
bi laf vardır: "kitabı kapağına göre yargılama." sanırım özetliyor. anlayana *
angelina jolie...6 (yazıyla altı) çocuk sahibi oldu (!!), eski kocası brad pitt "çocuklarım ondan daha iyi bir anne sahibi olamazlar" dedi- ayrılmalarına rağmen dedi bunu.

dünya ms. jolie benzeri kadınlarla dolu. ama tabii siz gerizekalıların kafası buna pek basmaz.
(bkz: Şeyma Subaşı)

Not:Gerçi o anne olunca da göbeği açıktı ama neyse Yazalım dedim.
güncel Önemli Başlıklar