bugün

Sallayın bekliyorum hepsini. Sevgilim olsa bozayım diye sever.
Kıskanan olmaz. Kim kıskansın beni aq?
görsel
Göbek hanimkizımız tarafından pek ala ev ortamında yastık olarak kullanilabilir.
Kendisini eleştiren kadınlarla evlenmeleri.
Sevgilisi göbeğini yastık olarak kullanabilir.
(bkz: türk kası) diyeceksiniz.
bakan olmaz seninde canını sıkan olmaz. bence gayet hoş bir durum.
Tatlı tatlı minnoş minnoş gözükür sevesiniz gelir.

Ama çok göbek iyi değildir sağlık sıkıntılarına neden olur ileride mazallah.
Benim minnoş ta evlendikten sonra göbeklendi ye diye yalvardığım adama yeme diye yalvarıyorum kendime inanamıyorum.
(img:#1616194)
Şehirler arası Yolculukta yastık niyetine kullanabilirsiniz.
Şüphesiz ki biz onları hava yastığı niyetine seviyoruz. Hele bir de Türk kası yauv deyip göbeklerini sevmeleri yok mu? Nasıl şirinler nasıl.
Doğal bir aşk yastığına sahipsinizdir.
göbekli erkeğin faydası mı olur?

bir tuvalete girmesinde 20 kilo bırakır amk. spor yapın.
Sağlıklı olmak iyidir ama bence pek sempatik değil.
Parasıdır efenim parası. Göbek varsa, göbek yapacak yemek de var demektir. Yemek varsa para var demektir. Para varsa kız var demektir. Yastık mastık geçiniz bunları azizim. Evet
hiç yoktur.
hele kendisine tamamen zarardır. o göbek ömrü kısaltır.
göbeğinin durumuna göre değişiklik gösteren faydalardır.
maksimum memnuniyet için müşterilerin kendi beklentilerini göz önüne alarak en uygun ürünü seçmeleri gerekmektedir.
sikiş esnasında fazlasıyla köküne kadar saplayabilmektedir. zannedilenin aksine, ağır olduğu için her sokuşta daha sert saplar. çok yemiş ibneler gibi bilip bilmeden konuşmamakta fayda vardır.

aşırı bir faydasını göremedim, fakat umursamazlık getirdiğini tecrübeyle sabit bir şekilde belirtebilirim.
içi vıcık vıcık yağ dolu bir şeyin faydası olmaz.. aksine iğrenç.. hiç sevmem şişko, göbekli erkek.. bögg..
erkekteki göbek, hareketsizliği ve tembelliği işaret etmekte,
diğer taraftan kendine bakmadığını ve saldığını anlatmakta.
göbekli erkeklere sahip kadınlar şanslılar, bu erkekler akşam beslenme sonrasında uyku haline yatkındır, erkeğini uyutan kadın, rahat rahat bulaşığını yıkar, evini toparlar,
temizlik yapar, kendine vakit ayırır, iki üç arkadaşıyla telefonda hasret giderebilecek zamana sahiptir.