bugün

yokluktaki kadının oltasıdır. %99'u göbekli erkek barındıran coğrafyada aç kalmamak için bir yakarıştır. Zavallıcadır ve tabi ki iğrençtir.
yalandır. göbekli insanların pipisi yoktur.
edit: bir göbekli insan eksilemiş merhaba göbekli dostum biraz köftem var yer misin.
edit:kolumu kaptı ayı.
Külliyen yalan onlar göbeksiz görmemiş .
Gerçek olandır. Daha arzulu ve tutkulu oldukları doğrudur.
Hem göbekli hem de iğrenç sevişiyor olmaktansa göbekli amaaaa dedirtmek isteyen, göbeğinden vazgeçmek yerine kendini haşinliğe vuran çakma biskolata erkeğidir.
sevişmem iyi degildir de, son dokunuşu iyi yaparım.
Johny sins bu iddianın ispatıdır.
" dadbody " moda arkadaşlar lütfen bilenler bilmeyenlere anlatsın.
partnere göre değişecek önerme.
bir adet varsayımdır.
Kişiye gore degisebilecek durumdur. Ama sevisme oranları düsüktur zira gobeksiz, kaslı erkekler daha cekicidir ve daha sık sevisirler, bu da daha tecrubeli olmalarına sebebiyet verir.
Külliyen yalan onlar göbeksiz görmemiş .
ses var görüntü yok ondandır.
göbekli ve abazan bir gazeteci yazısıdır. şimdi eline telefonu almış kızların aramasını ve kendileriyle sevişmesini istemelerini bekliyordur.

belki de doğrudur;

(bkz: hava yastığı)
göbekliydim iyi şevişirdim. göbeksizim iyi sevişiyorum. bence ben iyi sevişiyorum.
hıyar gölgede yetişir.
Hocam teveccühünüz!! *

Itirazı olan varsa denemesi bedava beyler...

Ulan milyonda bir göbeğimiz bir avantaj olma yolunda
Ufak bir katkı sağlayacakken nedir bu yavşakça bok atmalarınız?

Hepiniz 190 baklavalı fit gençler değil misiniz amk?
Neden zorunuza gidiyor amk?
Bir de büyük balık büyük kaya altında olur deyin de tam ossun.dur.
yalandır. Göbekli erkeklerinki kısa olur.
bakımsız erkek uydurması. Aynı durum kızlarda olsa kezban dersiniz, erkek olunca övmeler falan. Gerçekten zavallısınız.
Biraz da göbekli erkekler sevinsindir.
görsel
yalan dolandır. ulan göbekli erkek daha iki kelimeyi bir araya getiremiyor ne yatağı amk. atletli pezevenkler.
doğrudur. ama o ondan değil. şimdi göbekli adam bi ton uğraşıyo kadını etkileyebilmek için, e yatağa atınca da doğal olarak tüm hırsını çıkarıyo. ondan. neyse. ben gidiyom.
(bkz: göbeği bozulmasın diye spor yapmayan erkek)

daha iyi çay içebilir.
(bkz: türk kası)
güncel Önemli Başlıklar