bugün

milliyet'te çıkan haber.
--spoiler--
Sonuç? Vücut kitle indeksi yüksek olan erkekler ve evet biçimsiz mideleri ile ortalama 7.3 dakikalık bir performans gösterirken, zayıf olan grup ancak 2 dakika gösterebilmiş. Beş dakikalık bir fark elbette kayda değer. Hatta, zayıf vücut yapısı olan erkeklerin erken boşalma problemi yaşamaya daha meyilli oldukları da ortaya çıkmış.
--spoiler--
2 dakika ile 7 dakika arasında çok fark var.

bugünden itibaren göbek çıkarmaya mı başlasak. ben gidiyim bira ve cips aliyim bari.

http://kadin.milliyet.com...htm?ref=milliyet_anasayfa
six pack'in karizmasını değiştirmez.
(bkz: bu gücün farkındaydım)
bir avuntudur.
(bkz: büyük yılan büyük kayanın altında olur)
eğer pasifse göbeğinin zıplatma yeteneğini de kullanabilir.
erkeklerin göbekleri, kadınların yağları derken güzel olmadıklarından dolayı kimsenin sevişmek istemediği türlere yapılmış bir kılıf olsa gerek.

edit: göbekli erkeklerin eksi vermelerini kınıyorum. tamam yaa güzel sevişiyorsunuz. ajandanıza bakın bi boş gün var mı, istemeye gelcez.
bir göbekli erkek tespiti.
bu rocco ya hakarettir.
(bkz: göbeğin hoplatma zıplatma etkisi)
madem bu göbeği eritemiyoruz, böyle bi şey uyduralım da karizmamız olsun diye çıktığını düşündüğüm şey.
gerçekten uzak olduğunu düşündüğüm açıklama karın ve mide kasları güçlü olan erkekler boşalmayı geciktirici kaslarını daha iyi kullanabilmektedir. bunu da beğenmezseniz koşu bandında yüksek tempolu 20 dakika koşabilen bir bireyin yanında göbekli bir arkadaşın kondisyonu ancak tavşanla kaplumbağa rekabeti gibi olur(sonunda kaplumbağa kazandı demeyin uçarım).
yanlış bir düşünce. sevişmenin derecesi göbekle başka bir vücut yeriyle orantılıdır.
imza
(bkz: isviçreli bilim adamları)
bir göbekli sözlük yazarı tespiti. en iyisi hehe deyip geçmek.
hıyarın iyisi kabağın altında performansın iyisi göbeeen altında yetişir. vaay goçum benim.
çok iyi göbek dansı yaparız damımızın üstünde.
yiyiş üzerine uzman olan bu türün kaçınılmaz gerçeğidir.
(bkz: hassiktir diyorum)
seks ile doğru orantılı bir önermedir. sebebini açıklayacak olursak. göbekli erkeklerde malumunuz yağ fazladır. eşey hormonları dolayısıyla testeron da yağdan oluştuğu için performans üst noktalarda olacağından bu genelleme/önerme doğrudur. alakasız not: göbekliyim, karaciğer yağlanmam var.*
göbekli bir erkek nasıl daha iyi sevişebilirki. söylemesi bile komik geliyor. yalandır efendim.
Hormonsuz erkek olduğundan zaar.
(bkz: göbeği mazur gösterme yöntemleri)
Göbek sayesinde kalça cuk oturur.
tahterevallide ortadaki destek noktası olarak görürsek göbeği git gel, indir kaldır gibi durumlara daha çok uygun olduğu düşünülebilir.

yine de insanın aklına malum soru gelmiyor değil nereden biliyorsun da böyle yorumlar yapıyorsun diye.