bugün

derler ki..
balkon iyidir iyi.
*Çekiciliği.
Abartılmadığı sürece yok öyle bir şey bkz. Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer.
olmayan iticiliktir. nerde taş gibi kız görsem göbekli bi kıro var yanında.
iticiliği değil, çekiciliği var diye düzeltilesi başlık.
göbekten kasıt 9 aylık hamile kadın portföyü değilse elbet.
Önce bikini giyerken mide bulandırıcı görünen bacaklarındaki selülitlere göz gezdirmelerini isteyeceğimdir.
lanet olası sixpacklerimden uzak bir iticiliktir.
gerçekten tiksindiricidir. bir de, yürüdükçe sallanır o göbek. orta yaşlı erkeklerde bile hoşgörülecek birşey değil. türk erkeğinin %80'i göbeklidir maalesef.
arkadaş anlaşılan beni görmemiş. göbeğile hatun tavlamış adamım ben be.
iğrençtir. memeleride vardır bunların. öeahhh
protein tozu üreticisinin söyleyebileceği bir ifade. *
Olmayandır, aksine iticilikten ziyade şirin bile gelebilir göbekli erkek modeli.
yazık lan demeyin öyle, üzülüyo bu göbekli depresifler sonra.
iticiyim ya ben.
göbişi yastık niyetine kullanılabilir. ne iticiliği. çok olmasın ama.
Zengin gösterir. Evet.
Var olan iticiliktir. Salak gibi yıllarca spor yapıp, karın kası yapıp 2 yıl ara verirsen göbek olur tabi. Ama spor nankör değil. Allah'ın izniyle göbeği eriticez. Zaten çok az bir şey var.
gerçekten de var olan bir iticiliktir.. anca yiyim, içim, yatım, zıbarayım düşüncesinde olan uyuşuk, tembel, miskin erkeklerde olur.. görüntü olarak tiksinçtir.. bir de erkek dediğin balkon göbekli olur deyip bu durumu savunan malaklar var aman aman evlerden ırak.. bir de bunları şımartıp göklere çıkartan kadınlar var.. neymiş efendim yastık gibiymiş ayy puahaha evet evet yastık hemde içi bıngıl bıngıl vıcık vıcık yağ dolu bir yastık siz kullanın bebişler ben almayım.. ıyyy.
Kısmen haklı olan başlik bazısı cidden bu olayı abartip üstünde su bardağı duracak seviyede bir gobekle takılıyor iticilik had safhada doğal olarak.
Yoo çok çekicidirler.. kendimden biliyorum. Bu yaşa kadar neler çektim, hala neler çekiyorum bir ben bilirim.. ahhh ah..
Var olan iticilik.

Kamyoncu gibisiniz aq.