bugün

benim de sahip olduğum harika piercing.
saçma ve gereksiz bir şey.
en güzel piercing çeşitlerindendir. yakışan bayanlarda gerçekten hoş duruyor.
çekip koparma isteği doğurur. Çok itici.
8 ay önce yaptırdığım pirsinkim hâlâ acıyor onu geçtim iltihaplandı çok kötü şekilde. çıkarmak zorunda kaldım yahu. göbek pirsinki hakkında bilgili olan hemcinslerim yazar mısınız acaba bana? birkaç şey soracağım bu lanet ama güzel şey hakkında.
Dil piercingi Olan kız alır.
Evet.
Artı 9 Kaşar ekipmanı.
Farklılıktan her şeyi seven bendeniz için oldukça seksi gelen piercing.

Bazı abazanların ön yargıları pek umrumda değil. Dövme ve piercing farklı insanların cesaret edebildiği bir şey ve bana oldukça seksi geliyor.
Dövme ve piercing yaptırdım çok farklıyım ayy.

Boş iştir.
8 ay kullandığım kullanırken bana çok çektiren piercing türü. bir keresinde kemerime takılıp çıkmıştı ve aklım çıkmıştı göbeğim yırtıldı sandım. sonra iyileşmediği için daha kötüye gittiği için çıkartmak zorunda kaldım.

özlüyorum seni be.
göbeği olmayanda iyi durur.
iğrençtir. Bazen ağrı yapar. Yara eder.
iyileşme süresi bakımınıza göre değişir. enfeksiyon kapma ihtimali yüksek olduğundan temizliğine dikkat etmeli, pansumanınızı aksatmamalısınız.

Uygulaması da biraz ağrılıdır ama eli çabuk olan biri bu işi 5 saniyede halledeceğinden bu kısmı çok dert etmeyin. Lakin enfeksiyon kaptırırsanız epey ağrılı ateşli bir süreç yaşarsınız.(tüm piercingler için durum böyledir)
Kulak deldirmeye falan benzemez, bir iyileşme süreci sizi bekliyor demektir.
Bu süreçte aksatmadan pansuman yapılmalı ve gerekiyorsa fucidin krem kullanılmalıdır.
Ben yaptırdım arkadaşlar ama erkekler göbeği açık gezemiyo bir işe yaramadı.
asiri varos buldugum, anlamsiz ve estetik olmayan aksesuar.
sevmiyorum.
yapay hiçbir şeyi sevmem.

orasında burasında bir sürü şey olan kadın beni çok yorar.

zaten onlarda bana bayılıyor evet.
aiyy bırış bizi ne zımın siviciksin.
bunun acısına nasıl dayanıyorlar çok merak ediyorum. daha da önemlisi değdi mi ? ne geçti eline ?
Deldirme esnasında ananızı ağlatır.

Ama sonrası hiç acılı değildir.
kadınlara en yakışan aksesuarlar listesinde en üst sıralarda yer alan takı. hafif balık etli hanımlarda özellikle güzel duruyor ki onlarda her şey güzel duruyor.
Ömrümden ömür alan piercingdir.
(img:#2313943)
güzel bir kadının hafif kaslı ve düz karnında mükemmel bir ayrıntı olan piercing çeşidi.