bugün

Adnan Oktar'ın müritlerinden olduğu izlenimi uyandıran yazar. Sorun yoktur. Hoş gelmiş sefa getirmiştir.

Dipnot: Arınç'a beraber giydirebiliriz aga. Ortak noktalarımız illa ki vardır.
hoş gelmiş yazar. inşallah akp lidir.

Edişın: yeee o bir akp li.
Hoş gelmiş yazar. inşallah toptur.
gelir gelmez sözlük gaylarının saldırılarına uğramış yazar, abi düşün yakamdan ben felsefe konuşmak istiyorum, rahat bırakın mesaj kutumu...
maraba televole adlı yazarın yeni nicki . Öyle veya böyle Hoş gelmiş.*

ayrıca bir ayda müthiş siyasi değişiklik geçirmiştir nasıl şeyse artık. Bir ay önce yazdığı entry:

--spoiler--
cumhuriyet halk partisi'nin istanbul büyük şehir belediye başkanı adayın olan şahıştır, akp'den kurtulabilmek adına son umuttur, bende akp'nin çözülme sürecine girebilmesi için istanbul'un akp'nin elinden alınması gerektiğini düşünenlerdenim, bu bakımdan her ne pahasına olursa olsun istanbul'da oylar chp'ye...
--spoiler--

(#23288516)

Şimdi yazdığı bir entry:

başlık: on ikinci cumhurbaşkanı emine erdoğan

--spoiler--
inşaallah de kuzum inşaallah!

yerinde olandır...

--spoiler--

(#23588851)

bir başka entry:

(#23589214)

--spoiler--
son zamanlarda akp hükemetlerince yapılan anayasal düzenlemelerle ve çeşitli açılımlarla laik düzenden taviz verildiğini düşünen laikçilerinin sokaklara dökülmek suretiyle kalkışabilecekleri isyan dalgasında kullanabilecekleri slogan....
--spoiler--

Abi nasıl bir yer burası böyle anlaşılır değil.
(bkz: göbek eriten recep)

(bkz: yaran yanlış okumalar)

çok komik.
özelden durduk yere "kız mısın?" diye soran müslüman yazar.
(#23685060)şu entryi girmiş atatürk masondur fisondur batı özentisidir uşağıdır deyip sonra da aksi ispatlarını yine kendiniz ötüyorsunuz deyince de.
iron yapıyorum diyerek kıvırmaya çalışmış ama kıvıramamış akıl tanesi.
zeka seviyesi zannedilenin çok üstünde olduğu yazardır, tek problem zeka seviyemin sizin kapasitenizin çok ötesinde olması.

"gobek adim recep"i anlama klavuzu:
Önce büyüyünce aynştayn olacağım diye hayaller kurun, sonra o hayalleri gerçekleştirin sonra gelin eleştirin beni...
kendi zeka seviyesini kendi belirleyen yazar. arkadaşları ona einstein diyor.
(bkz: gobek adim recep)

(bkz: aramaya inanmayan bir salak olmak)
Recep tayyip erdogan sevdalisi bir yazar.
(#23818673).

Türk ordusunu 10 milyon askerden oluşuyor zanneden kişi.
15 liraya kitap alan yazar. Ne kadar içine oturduysa sabahtan beri elli tane entry girmiş..
rte yi ulu önder sanan cahildir cahil!!!!!!!!!
bugün sol framede ne kadar "gereksiz başlık" dediysem hepsinin sahibi olan yazar...
insaniyetten uzak, saldırgan ve küfürlü üslubu kendisine saygı duymamı engelliyor...
(img:#632074)
müslümanların ferisi türündendir (#23886964).
12-15 yas arasi ergen kizlardan cok ceken yazar.
görsel sözlüğü provoke etmeye çalışan vasat troll bile değil amk. Ne bu?
klasik siyasal islamcı kafası taşıyan öğretilmişlerin dışına çıkmayan cahil. pavlovun köpekleri daha yetenekli bundan.
görsel
Malum* konuda yav he he deyip gectigim yazar.
(#24011128) entrysi ile beni benden alan yazardır. neyin kafasıdır merak ediyorumdur.
ne biçim bi insan anlamadım kürtçe olmayan bir şeyi bile kürtçe sanıp çemkiriyor o derece faşist. bu insanları sözlükten atın allasen fransız ihtilali zihniyetli pis.
akp'nin icraatları neticesinde durup dururken devlete gss kapsamında 6000 lira borçlu olan yazardır. ak parti'den maaş alsam devle borçlu mu olurum ya da ak parti'den menfaat sağlasam sözlükte mi takılırım? doğrusu çok zekisiniz çapulcular valla müthişsiniz...

keşke dediğiniz gibi olsaydı, işsizim amk paraya ihtiyacım var, ama ben gidip ak parti teşkilatına tenezzül etmiyorum, bu kadar da davamda onurluyum oldu mu şimdi?