bugün

az önce karşılaştığım ilginç gerçektir. her fırsatta bize "tarihimizi çalmayın lan faşistler her şeyi kendi şeeniz yapmayın lan" diyen arkadaşların iddiasıdır ayrıca.

buyrun kaynağım:
http://www.bitlisname.com...a%C5%9Fard%C4%B1%E2%80%A6
Antik çağda kürtler başlığından sonrasını okumadığım yazıdır. bunlar iyice kafayı yedi yahu. Gutiler, yok olmuş bir kavimdir. Kürtlerin ataları değildirler. bir kızılderilileri kürt yapmadıkları kaldı. Utanmasalar çinlilerden bile eski bir kavimiz diyecekler. Beyinsiz lan bunlar.
Kürtcü siteler ve sayfalar artık baymıştır.Kendi yazdıklarına kendilerinin inandıklarını bile sanmıyorum.Bu şekilde işe propaganda yapıyorlar.
kürt korkusu olan ey orospu çocukları kürtler tarihte hep vardı ve de ilelebet var olacaktır.simdi gidin beyaz götlerinizi arap şeyhlerine siktirin. avrupa ve abdlilerin barbar olarak görüp siktin sene sizin gibi kekoları aralarına almayacaklarinı da kabullenenin artık.asimilasyon ve yalan dolanlarla bir halkı yok saydınız yıllarca. gerçekler ey ya da geç ortaya çıkar.

yallah orta asya bozkırına.
burada konuşulması gereken şey bu saçmalıklar değil. kürtlerin tabii ki tarihi var bu adamlar gökten inmediler.

bu tarz "tezlerin" amacı bilimsel bir araştırma yapmak değil "bakın biz binyıllardır buradayız" demektir.
ispanyol diye biliyordum ama...
(bkz: Kürtler Hindistan a geri dönsün kampanyası)
bakın bir de şunu buldum.

(bkz: gılgameş destanının kürt destanı olması)
(bkz: guti hernandez).
Çok afedersiniz de.

Gutiler kim yahu.
hatta arttırıyorum bütün dünya kürttür. sadece föşik ergen türkolar bunu kabul edememektedir.