bugün

Tam hali " gusül abdestini bilmeyenler bize hayvan sevgisini öğretemez." yazılı pankartta geçen ifade.

https://mobile.twitter.co...tatus/1021926160127746048

Olay Acıgöl'de geçiyor. Hani çöp kamyonun atılarak öldürüldüğü iddia edilen sokak köpeklerinin olduğu ilçe.

Hayvan severler konunun peşini bırakmamak için Acıgöl'e gidiyor ve yerel halk hayvan severleri bu pankartlarla karşılayıp protesto ediyor.

Yani ne diyeyim ki, bu cehalet gerçekten insanı çok yoruyor.
Yüreğinde, merhamet olmayan insan müsveddesinin, gusül abdesti almasının zerre değeri yoktur.
Mesele önce insan olabilmekte, gusül abdesti sonra!

Hayvan sevgisi olmayanın, gusül abdesti almasına gerek olmasın pilis!
Sevişmesin, üremesin!
Boktan dna' larını gelecek nesillere aktarmasın.
Gusül abdesti bedeni temizler.
Ya ruhu?

Edit: pardon fotoğrafı açmadan diret yorum yapmıştım. Şimdi açtım ve diyorum ki, s*ktir edin. Sıkmabaş doluymuş içerisi.
Bunlara laf anlatılmaz. Çünkü Oksijen azlığı.
gusulün ruhu temizleyemediği vakitler vardır. örneği de doludur.
Mikrop tiplerin saçmalaması.

Sıfatlarından şer akıyor...

O köpekleri presleyen çöpçülerin yakınlarıdır bu şerefsizler.
gorunen o ki "yilin salagi ozel juri odulu 2018" icin cetin mucadele yasaniyor.
o iki çocuğun suratındaki “ne işim var lan benim burada” ifadesi.
ulan aynısı abdest değil de bir gavur adeti olsa içiniz giderdi bak ne güzel adamlar temizliğe önem veriyor naraları atardınız.
-gusül abdestiyle hayvan sevgisinin ne alakası var?
-hedef aldığın insanların gusül abdesti alıp-almadığını nereden biliyorsun?
-gusül abdesti almaması hayvan sevmesine engel midir?

gibi birçok sorunun kendilerine sorulması halinde muhtemelen anlamlı cümle kuramayarak cevap vermeye çalışacak insanların iddiasıdır.
ilkel çağdan kalma adetleriyle allahın yarattığı canlıyı kesip, Allahın rızasını kazandığını sanıp ortalığı kan gölüne çevirenler hayvan sevgisinden bahsediyor ya... Komik şeyler sizi..