bugün

demek bizim ateistlerin ateist kalmasının nedeni cenabet olmaları imiş. *
böyle kurgulanmış videolara kanmayın arkadaşlar, islam'ın böyle şeylere ihtiyacı yok.
müslümanların bu kadar ufak hesaplara girişmesini izlemek eminim tüm atayızlara tarifi zor bir haz vermektedir. zira izlerken çok zevk alıyorum.
müslüman olmak utanç verici olduğundan herhalde, yüzünü/kimliğini gizlemiş -sözde- ex-ateist.
ya da tipi görülürse "aa, bu bizim dersanedeki feyizli abi değil mi, ne vakit dinden çıkmıştı ki şimdi geri dönmüş?" sorularına yol açabilir.
üstelik yılbaşı günü dini araştırmalar yapan bir ateistmiş, videodaki sohbetten öyle anlaşılıyor: ne denir ki "zamanlaması manidar"...

bu din kafalar başka insanları da kendileri kadar kıt beyinli zannetmiyor mu, öldürüyorlar güldürmekten...
tabi bu video ateistlerin elinden çıkma bir komiklikse orasını bilemeyiz.
yapmacık bir anlatımla tesadüflerle dolu bir kurguyla 2 tane akıllının topluma mesaj vermeyi amaçladığı video. bırakın bu ayakları da inancınızı savunuyorsanız da adam gibi savunun.
ateizm içinde gizli bir islamizm barındırır!!! Alay mı ediyor yoksa cidden inanarak mı bunu anlatmış çözemediğim video. bardağı taşıran ne oldu anlamış değilim. Bu çocuk banyoda ne yaşadı da müslüman oldu. *
kesinlikle gusülden sonra üzerindeki o inanılmaz hafifliğin sebep olduğu durumdur. bir an da manevi güçler devreye girmiştir ve omuzunda ağırlık yapan günahları vücudundaki kirlerle birlikte foseptik çukuruna gitmiştir. içindeki maneviyatın ve omuzlarındaki doğaüstü hafifliğin verdiği rahatlıkla artık hepimizin imrenerek bakacağı, tüm dünyanın ilgisini üzerine çeken bir bireydir.
beş gün öncesine kadar ateistmiş de bilmem neymiş. fake! herif hasbihal diyor amk, cemaaten, net.
"haliçte akpyi 40defa yıkatırım (yıkarım da olabilir)" diyen devlet bahçeli ile kapışacak olan ateisttir.

bugün gördüm de Pendik mitinginde bahçeliyi ne ufak tefekmiş lan o öyle. yalnız ahımı aldı benim hasta hasta.
bu tür haberleri görünce sanki fenerbahçe'den galatasaray'a transfer olmuş futbolcuları görüyormuşum gibi oluyor bide boynuna atkı taksalar bari y
Banyoda ayağı kayıp yanlışlıkla armatürün başına oturan casua aman mabadımı yıkayayım dur bi de ağzıma su vereyim derken gusül aldığını farkeder ve cafer adını alır.