1. 0.
  saçma bir pankart.
  2 ... usualsuspects
 2. 1.
  Pis herifler demesi gelir adamın. Vay anasını ya neler dönüyor neler.
  2 ... kale3112
 3. 2.
  abla o tombiş halinle seni kim ne yapsın yaw. korkma sana kimse elleşmez. kalkanları bile yer çekimine yenik bırakır senin silüetin.
  2 -2 ... dakandaz
 4. 3.
  photoshop tan sonra her gördüğünüze inanmamayı hala öğrenmemiş olanlardan mısınız?

  add it: bir takım entrylere gülmekten karnım ağrıdı. zavallı kadın, kulakların çınladı mı acep..
  2 ... radiolarian
 5. 4.
  Evet yaşasın cenabet olmamak. ( en iyisi.)
  ... bal10cuk2709
 6. 5.
  ağır fotoşop.
  anlaşılmasın diye de filtre çekmişler üstüne.
  1 ... adrian monk
 7. 6.
  hem Atatürk'ü hem de Atatürkçüleri karalamaya çalışan orospu çocuklarının photoshop yaptığı, gerçek olmayan slogandır. Bunu bildiği halde sanki bu photoshop değilmiş gibi yorum yapanlar da az şerefsiz değil.

  gusül abdestine hayır
  4 -2 ... aslolan fenerbahce dir
 8. 7.
  Üst akıl tarafından şoplanmış bir pankarttır. Ulan kim, ne derece rahatsız olmuş da gusül abdestine isyanını sokakta pankart açarak göstermiş olabilir ki? Her şeyi yaptık da gusül abdesti mi kaldı.
  -1 ... derebeyin
 9. 8.
  Guslün faydalarını bilmeyen kişi beyanı. Cinsel boşalma olayı, bütün sinir sistemini seferber eden, bütün organizmayı sarsan bir fizyolojik hadisedir. Bu olay esnasında solunum dengesi bozulur, kan basıncı artar. Bu esnada sarfedilen kuvvet, 1500 metre koşmaya eşittir. Vücut, aşırı yorulur. Bu aktivitenin akabinde Banyo yaparak vücudu tekrar dinç hale getirirsin. Ayrıca cinsel aktivite sonrası vücutta elektriksel denge bozulur. Kızıl Ötesi ışınlarla dış derinin görüntüsü çekilmiştir ve cinsel birleşme sonrası vücuttaki tüm derinin üstünün yoğun biçimde statik elektrik tabakası ile kaplandığı görülmüştür. Bu tabaka, derinin oksijen alışverişine engel olur ve çabuk kırışmasına sebebiyet verir. Bundan kurtulmak için vücudun, iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak şekilde suyla teması gerekir. Yani, gusletmek sadece dini bir mesele değil sağlıksal da bir iştir.
  3 -2 ... 56789
 10. 9.
  O zaman cünup gezmeye devam et.... Ne diyim ben simdi buna?
  ... gercegintakendisi