bugün

görsel

Madem öyle, adam 16 yıldır iktidarda.
Dönsene gurbetten geriye amk çomarı.
inşallah tez zamanda hepsinin bulunduğu ülke çifte vatandaşlığı iptal eder ve oy kullanma hakları ortadan kalkar...

yok öyle viyanada yaşayıp türkiye nin kaderini tayin etmede rol sahibi olmak. gelin cehennemi hep birlikte yaşayalım.
eleman yamis 50 sene önce diye. gavat orada olmasan sen türkiye de o arabaya binmeyi birak benzine verecek paran olmazdi.

ayrica dönmesi kolay. o Kadar sikintidaysan yüklen arabana git reisinin yanina. öyle sekil yapmaya benzemez medya maymunu.
oy kullanmasınlar.

(bkz: gurbetçiler oy kullanmasın)
Benim akrabalarımın da içinde bulunduğu guru. Bielefeld de avrolarla ile dans ediyorlar burada gelmiş bizim ülkeyi eleştirmemize kızıyorlar.
Birakin avrupada kalsinlar . Temelli bi dönseler türkiye nin iq seviyesi birden 50 puan deger kaybeder .
(bkz: ikiyüzlü)
türkiye'yi hala köylerinden ayrıldığı zihniyetle temsil eden insanlar. kafa olarak ne bizi takip ediyorlar ne bulundukları yeri.
gibi...
görsel
rte sever çomarusları rte yönetimindeki türkiyede yaşamaya davet ediyorum. elin merkelinin kucağında oy atması kolay değil mi sayın çomar? orada solcusuz burada islsmcı sizin yavşaklığınız kimsede yok. samimiysen orada sağcı milliyetçilere oy verirsin.
görsel
bu kesin ülkücüdür;

görsel
gurbette yaşayıp gününü gün eden ama ülkemizde asgari ücret alanlara;Reis sizlere daha ne versin halinizi beğenin" diyen insan evladı çeşidi.
Yurdum çomarına göre daha atarlı ve daha milliyetçidirler
Bulundukları ülkenin etinden sütünden insan haklarından sosyal devlet olanaklarından faydalanır inşaatta amele olarak çalışıp bmw ye binerler ama tek dertleri bulunduğu yerde camii sayısı azdır vatanı burnunda tütüyordur bla bla
Bırak kardeşim vatandaşlığını bulunduğun ülkeyi terk et dön memlekete desen bir ton zırvalar yarım türkçesi ile
Hiç gelmemezlik de yapmaz tabii markları euroları bozdurup antalya ya gurbetliğini dindirmeye!? Gelirler yazları aslında antalya da bolca da camii bulunur ama arkadaşın alnı secde görmez.
Modern ülkede yaşayıp bu ülkede akp ye oy veren gavattır.
güncel Önemli Başlıklar