1. 1.
  recep tayyip erdoğan ın her ziyaretinde korumalarından bir araba dayak yiyen gurbetçi kürtlerin alman faşistleri de arkalarına alarak yaptığı düşmanlıktır.

  turkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde bir tane bile eşek sikici bırakmadık. bırakmayacağızda. yatak odalarınıza kadar giriyoruz. çözüm sürecinin kıymetini bilemediniz. bu millet yüz verdi devlet kurmaya yeltendiniz. size yağmurlu havada su yok o.cocukları.

  gurbetçi kürtlerin türkiye düşmanlığı
  8 -3 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  dayak arsızlarıdırlar.
  1 ... masklavi
 3. 3.
  Gurbetçi olmayanları sanki çok vatansever amına dinamit kodumun eşax sikenlerinin.
  4 ... tengrininsonyalvaci
 4. 4.
  lan siktir olup gitmişsin bu ülkeden daha ne siyaset yapıyorsunuz. gidin merkel siyaseti yapın. rahat bırakın şu türk milletinin yakasından bir düşün artık.
  1 ... timarli sipahi neferi
 5. 5.
  daha bu yaz safkan kürt br arkadaşımla bu konuyu enine boyuna tartıştık. kendisi avrupa vatandaşı ve 15 yıldır orada yaşıyor. karısı yanımda çocuğuna türkiye ile ilgili bir şey anlatırken çünkü türkiye üçündü dünya ülkesi kızım dedi. sonra kavgaya tutuştuk. birincisi, bu üçüncü dünya ülkesi teriminin kullanıldığı alan bu değil. ikincisi madem o kadar boktan bir ülkeyiz senede üç kere neden geliyorsun? etrafındaki yabancılara türkiye şöyle faşist, şöyle sikimsonik ülke, şöyle güvensiz diye neden propoganda yapıyorsun sonrada çoluğu çocuğu toplayıp geliyor plajlarda akşama kadar uzanıp akşam en güzel mekanlarda eğleniyorsun. şimdi anasını babasını görmeye gelmesin mi diyenleri duyar gibi oluyorum. tabi ki de gelecek. ama bu dediğim aile ve benzerleri bir tatili için hiç akrabası olmayan izmire gidip geliyor, diğerinde karadeniz turu yapıyor, bir tatili için istanbulu ankarayı tercih ediyor. bu senede ailemizi görmesek ölmeyiz diyor. ama yabancılara ülkeye giderseniz ölebilirsiniz demeyi biliyorsunuz. ben bunların kanına tüküreyim. kürt ya da türk olması falan umrumda değil. ama bir gerçek var ki bu karalamayı yapanların tamamına yakını da kürt. gelen gavur çok memnun kaldık bize böyle anlatılmamıştı diyor. bunlar hala pislik peşinde. geçen almanyada bir cami inşaatını yaptıran dernek cami inşaatına türk bayrağı asmış. adam gelmiş camiye neden bayrak asıyorsun bu ırkçılık diyor. ulan camiyi yaptıran türk derneği, adamları orada bir toplum halinde bir arada tutan iki değerden biri türkiye ve türk olmaları. camiyi de onlar yaptırıyor hadi diyelim ki sende üç beş gönlünden geçen bağışı yaptın. bayrağından rahatsız olduğun ülkenin pasaportunu neden taşıyorsun. sonra oradaki diğer müslümanlar arasında ırkçı türkler camiye türk bayrağı astı diyorlar. kaldı ki amerikada avrupada belirli bölgelere yoğunlaşan müslüman toplumlar oradaki camide kendi ülkeleri ile ilgili sembolleri kullanırlar. ama kapılar herkese açıktır. onlara gelince sıkıntı yok türkler faşist. sizin allah belanızı versin. sizi o sınır kapısından bu tarafa sokanın da allah cezasını versin.
  3 -2 ... evli bedelli torpilli
 6. 6.
  Erdoğana hitler bıyığı çizerek, diktatör diyerek, alman ırkçılarından türklere karşı destek bekliyorlarmış.

  Kürtteki akıl bu kadar işte. Afişe bak. Ahah.
  1 ... kah ve otesi
 7. 7.
  (bkz: cinsini siktiğim cinsine çeker)
  ha yurt dışındaki ha içinde ki...
  (bkz: biz ırkçı değiliz siz kürtsünüz)
  1 ... vahdettino rossi
 8. 8.
  Hata gurbetci turklerde , bunlara sahip ciktilar zamaninda , gurbette 2 pirelendiklerinde hemen turklere dusman oldular . Yeni nesilleri hic turkce bilmiyor ama bazi eskilerinden bilipte konusmayanlari var . Ama çomarlarla ortak ozellikleri demokrasi ve atatürk dusmanliklari , o sebepten ne pkklilarla nede çomarlarla muhattab olmam , yere dusseler bi tekmede ben korum acimam .
  1 ... kunteperist
 9. 9.
  orull orull orulldur. bu kominist zihniyetli insanlar biz burada pkk denen emperyalist gücü katlettikçe kuduruyor. kendileri vatansızdır, asır boyunca da orada burada azınlık olarak cariyelik yapacaklar.

  gurbetçi kürtlerin türkiye düşmanlığı
  gurbetçi kürtlerin türkiye düşmanlığı
  ... timarli sipahi neferi