1. 21.
    rte sever çomarusları rte yönetimindeki türkiyede yaşamaya davet ediyorum. elin merkelinin kucağında oy atması kolay değil mi sayın çomar? orada solcusuz burada islsmcı sizin yavşaklığınız kimsede yok. samimiysen orada sağcı milliyetçilere oy verirsin.
    2 ... napakyanii
  2. 20.
    gibi...
    gurbetçi çomarlar
    3 ... exlamabin
  3. 19.
    her ay köşeye 4 bin eur koysalar senede 48 bin eur yapar. şu anda 48 bin eur 243 bin tl yapıyor. özetle adamlar her sene ufak bir birikim yaparak türkiye'den 2+1 3+1 ev alabiliyor.

bunlar reisçi olmayacak da kim olacak amk.
    3 ... nesgayfe
  4. 18.
    gurbette yaşayıp gününü gün eden ama ülkemizde asgari ücret alanlara;Reis sizlere daha ne versin halinizi beğenin" diyen insan evladı çeşidi.
    1 ... frauble
  5. 17.
    Avrupada yaşayıp oturduğu yerden 'ya sev ya terket' edebiyatı yapan, 1400 oyro para alıp utanmadan 400-500 oyroya çalışan bana ve benim gibi insanlara 'gardaş valla geçinemiyok' edebiyatı yapan, sanki zorla orda tutuyorlarmış gibi 'türgiye valla coh gözel gıymedini bilin gardaş gavur memlegette ne sıhındılar çehiyok bilseniz' diye yalan söyleyen, sabahtan akşama kadar bmw- mercedes üstünde gezip avrupanın ortasında sosyal aktivite olarak pakistanlı kankalarıyla aynı cafede nargile tüttürmekten başka hiç bir halt yemeyecek kadar vizyonsuz, ve çomar olan gurbetçi bruderlerin suratına derin bir nefes alıp butun genizlerimi temizledikten sonra katrina kasırgası misali bir fırtına eşliğinde balgam atasım var.
    10 ... eduardo elric
  6. 16.
    Birakin avrupada kalsinlar . Temelli bi dönseler türkiye nin iq seviyesi birden 50 puan deger kaybeder .
    4 -1 ... kunteperist
  7. 15.
    inşallah tez zamanda hepsinin bulunduğu ülke çifte vatandaşlığı iptal eder ve oy kullanma hakları ortadan kalkar...

yok öyle viyanada yaşayıp türkiye nin kaderini tayin etmede rol sahibi olmak. gelin cehennemi hep birlikte yaşayalım.
    12 ... flat head
  8. 14.
    türkiye'yi hala köylerinden ayrıldığı zihniyetle temsil eden insanlar. kafa olarak ne bizi takip ediyorlar ne bulundukları yeri.
    5 -2 ... sigara icmiyorum
  9. 13.
    (bkz: ikiyüzlü)
    3 ... duz adam sami
  10. 12.
    Benim akrabalarımın da içinde bulunduğu guru. Bielefeld de avrolarla ile dans ediyorlar burada gelmiş bizim ülkeyi eleştirmemize kızıyorlar.
    5 -1 ... kostana brat