bugün

Hayırlı uğurlu olsun. Allah mutlu mesut etsin her ikisini de..
varlığı ile kezban turnusolu olmuş kadın.
yok o tiple o adamı nasıl nikah masasına atmış da vs de vs.
götünüzdeki 2 karış bokla, yarım vajişinizle barış arduçu mu bekliyonuz kız ırzıkırıklar, hoşşşt küppek..
hayatımda gördüğüm en itici kadın olabilir. niye, hangi vasıfla ünlü olduğunu hala anlayamadım.
Son derece güzel, Zeki ve eğlenceli bir kadın. Neden kadına bok atılıyor anlamıyorum. Tek tip sanayi tipi karınlara alışmışsınız. Doğal kadınlar size zor geliyor.
Bence komik değildir. Filmlerini tutmam, Deliha karakterini de oldukça başarısız bulurum. Gişe rakamları kalite demek değil tabi ki. Zorlama komedi çabası.
bin gönlüm(!) olsa birini vermem ama verene lâf etmek de kimsenin hâddi değil. sırf ünlü diye, sırf medya hayatını gözümüze gözümüze sokuyor diye* kalkıp da yaşadığı ilişkiyle, evlendiği kişiyle ilgili ileri geri konuşma hakkını kimden alıyorsunuz arkadaş siz? bu ne hâd bilmezliktir? sizden izin mi alacağız kiminle evleneceğimizle ilgili?
Her haliyle maskülen bulduğum kadındır. Niye gündemi bu kadar meşgul ettiğini anlamadım. Evlilikse herkes evleniyor. Neyse efenim bana zararı yok. Mutluluklar diliyorum.
etrafta o kadar kezban paspaye kadın varken bu kadının bu kadar eleştirilmesine çıldırıyorum. hak etti hemde dibine kadarn neden mi? çünkü başarılı,eğitimli,zeki, ahlaklı daha ne olsun. bir kadında aranan tüm özellikler onda mevcut. kadın demek seksi bir vücuda sahip olmak yada güzel bir yüze sahip olmak değil bence. ama günümüz furyası bundan ibaret hatta evren. gupse mutlu olmanı temmeni ederim. senin gibi kadınalr musmutlu olmak zorunda,diğerleri nefes almasa da olur.
Komedi oyunculuğu başarılı, ama kendisi film çekmeye kasmasa daha iyi olacak sanki.
(bkz: datça)
Sosyal medyada engelledigim sayili kadinlardan bir tanesi.
Acayip itici.
komik olamıyor maalesef. ama yine de farklı bir tarzı var.