1. 1.
  gupse özay alaska duyarlılığı
  Afrin de abd köpeği pkk ile savaşan askerimiz için ülkemiz için duyarlılık göstermeyen şahıs alaska da deprem olunca duyurlı oldu. Bu ve bunun gibi solcu görünümlü abd maşası bolca bulunur piyasa da kimi ünlü yaptığınıza dikkat edin bu parti meselesi felan değil. Bunlar maske takıp halkı sömürüp ülkeden beslenip bu ülkeyi kötüleyen ve batıyı yalayan teröriste duyarlı tipler.
  10 -12 ... alpagu1453
 2. 2.
  birde Bu millet koşa koşa bu dingillerin filmleri falan izler.

  tatlı su solcuları bunlar.
  sorsan Cumhuriyet kaç yılında kuruldu bilmez
  yada Atatürk kaçta doğdu bilmez. .
  13 -5 ... diablo1987
 3. 3.
  (bkz: gupse özay kim amk)

  Ayrıca gupse diye isim mi olur amk?
  ... kudurun
 4. 3.
  alakaya maydanoz , yahu bize ne elin elemanının paylaşımından he şu var ben inanıyorum eleman savaş haberlerine dayanamayan masumane bir ruha sahip ve paylaşım yapmıyor (!)
  2 ... gerut
 5. 4.
  Oğlum size ne size istediği yere şeye duyar kasar size ne emenike.
  2 ... shizi
 6. 5.
  Oyuncu Gupse Özay'a sosyal medyada linç girişimi.

  Oyuncu Gupse Özay, Afrin operasyonuna ilişkin paylaşım yapmadı diye sosyal medyada AK Troller ve yandaş medya tarafından hedef haline getirildi.Twitter'da Afrin operasyonuna ilişkin tepkisini dile getirmeyen Gubse Özay,  sosyal medyada AK Troller ve yandaş medya tarafından hedef haline getirildi. Gubse Özay'In Twiter'dan Afrin paylaşımı yapmayıp Alaska'daki 7.9'luk deprem için tweet atması AK Trolleri ve yandaş medyayı harekete geçirdi. Sosyal medyada bir anda hedef haline getirilen oyuncu Gubse Özay attığı Alaska tweetini sildi.

  https://www.gercekgundem....linc-girisimi-314993h.htm
  2 -1 ... stroszek
 7. 6.
  Zaten destek çıkan sosyal medyada pkk, dhkpc destekçileri neden acaba. Burda da bakınca aynı durum. Chp ve hdp seçmeni yalıyor. Tabi terörist ölünce veya islama , türklüğe saldıracak kahpece yalan haber veya çarpıtma haber yapınca pkk medyası anında duyarlı role bürünüyorlar.
  2 -6 ... alpagu1453
 8. 5.
  ben mi yanlış anlıyorum yoksa kadının alaska'da olan depremle ilgili masum insanlar için dua ettiğini belirten ifadesi mi eleştiriliyor.

  hakketen süzme gerizekalısınız.
  ... dalay lama