bugün

tinerden zehirlendigi iddia edilen yazar. swh.
Geri dönmüştür.
beşiktaş ile ilgili her başlıkta gözlerin entrysini aradığı yazar...

not: bu entry dün girilecekti yarım kaldı, bu gece girildi...
((#27466818))

mükemmel tespitleri olan yazar.
bildiğim kadarıyla koyu beşiktaş'lı yazar.
Akhisar'ı 3 maçtır mağlup edemeyenlerin, takımını eleştirdiği yazardır.
Sahi, vaz te ne ara EPL'den ahısar'a geçti la ehehehehehehe.
aşırı beşiktaş sevgisinden ötürü zaman zaman futbol hakkında objektif çıkarımlar yapmakta zorlandığına şahit olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
Geri kafalı zihniyet tarafından eleştirilen, Lider takımın taraftarı olan yazardır. Lan dıriimın ne bir kaç maçı ligde 10 galibiyeti var takımın 14 haftada el insaf yahu.Maşallah.
Ha şampiyon da olacağız mayısta o zaman donuz butonu bile kullanırım lan hahahaha.

Penaltı şampiyonlarına ayar olan yazar.
Takımı gayet olağan şekilde ilerleyen yazar.
Bak dirıımıncım. Beşiktaş havaya girmez, zaten havalıdır. Arkasına rüzgarı alır ve gider. *
galatasaray hakkındaki üzücü çıkışlarından ötürü donuza eklemekten büyük mutluluk duyduğum yazar.
bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkür ederim.
konuşulacak her türlü konuyu konuşuruz. Şikeden ceza almaksa mevzu, adamlıksa adamlık, şerefse şeref. Konuşalım iddianamedeki beşiktaş-ibb maçının tapelerine gülerek okumuyorsa olayı bilip ya ağlıyordur üzüntüden ya da cahildir.
Zago'yu da konuşalım, 2010'da bursa'nın bütün istanbul takımlarını mağlup ettiği sezonda son maç bizi yenmesini de konuşalım. Bu kafayla gideceksek attığın noktaya kadar cevap vermem gerekiyor.
Taşınıyoruz pm'ye.
futbol bilgisini bir adet gereksiz üzerinden test etmeyecek yazar.
Futboldan zerre anlamayan bi yeniyetme.
Maçlara giderken bile atkımı formamı benden yüzsüz yüzsüz isteyen iç anadolu trolllerinin iftiralarla lekelemeye çalıştığı yazar. kendisi gibi onun bunun nickaltına sıçmayız, çok sinirli olmadığımız zamanlarda da rakip takımla alakalı entry girmeyiz. Atarken destekli atacaksınla eski galatasaraylı. ehehehehe.
klavye delikanlısı bir yazar.Böyle gençleri sözlüğe almadan önce bazı testlerden geçirmek gerek.Sözlüğün kalitesini kendi düşük kalitesine indirmekte bunlardan iyisi yok.Bursasporlu olmasında rağmen beşiktaşlı gibi görünüp beşiktaşa karşı diğer takım taraftarlarını kışkırtıyor bu güneşe yürüyen ..am.ilk iki harfe gerek yok.
Angara bebelerinin iftiralarına maruz kalan yazar. Bezini değiştirdiğim adamın beni ergen olarak tanımlaması da düşündürücü. eheheheheheh
Sadece bir virgül unuttuğumdan dolayı oluşan anlatım bozukluğu üstüne destan yazan ergen.ilgi bekliyor benden.Oysa kendisine cinsel tercihlerimizin uymadığını yüz yüze söylemiştim.
her yiğit gibi içinde aslan yatan kartal görünümlü aslan parçasıdır.

ölmeden mezara koyarız sizii.*
haydi karşıla yavru aslan.*
(bkz: /#22410879)ah canıımmm.

bilmukabele, 2014'te size stad veren bir hayırsever bulunur umarım. her yenildiğiniz maçtan sonra hakemi suçlamaktan, bahaneyi futbolcuların yetersizliğinden başka her şeyde aramaktan vazgeçersiniz diliyorum.

bi de allah bi daha metris yüzü göstermesin inşallah diyorum.

allah kuru iftiradan saklasın, seneye görüşürüz diyen sen değil miydin bre kafir*. yarın görüşürüz.*

edit: kafir şaka maksatlıydı ki. tövbe tövbe...*
2014'ün kendisine ağlamaksız, sızlamaksız bir lig sezonu getirmesini diliyorum. ve yine dilerim ki beşiktaş ligi 3. bitirebilir de avrupa yolu açılır.* malum gidişat kötü tosun paşa.

neyse bunları düşünüp dertlenme al şunu dinle, içimden geldi.*

http://www.youtube.com/watch?v=_gUIwXqCQ-0
angara bebelerinin taklit ettiği yazar. Unkapanına şarkıcı olmaya gidip devrimci olan eski şakirtlerle uğraşmaktadır.
*
Güneşe yürürken totosunu yakmış yazar.Kendisinin Beşiktaşı itibarsızlaştırmak adına aziz yıldırım tarafından sözlüğe ajan olarak gönderildiği kanısındayım.
Lige iyi başlayıp son iki haftada tökezleyen takımın taraftarıdır. doğrudur.
Da sen benim yolladığım türkçe'nin temel kuralları adlı kitabı niye okumadın be dirımın?
Hem de renkliymiş bu dirımın. Allah başka dert vermesin.
Renkli vatandaşların karşısında onların takımı her sene avrupa kupalarında dünya devlerini dize,kupayı da ülkemize getirdiğinden boynu bükük kalan yazar. *
bi de şu dünyaya sizi rezil eden adamların nefes alışına kadar her şeyini taklit etmeseniz * * *
gece gece bana belki de hayat kurtaran tavsiye veren yazar. teşekkürü borç bilirim kendilerine.
güncel Önemli Başlıklar