bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bazı yobaz mihraklara ithaf ettiğimdir. ya sana ne? adam çalmış, çırpmış da mı almış? kazandığı maaşla almış. halkının önüne 10 liralık işporta gömlekle mi çıksın halkın çocuğuyum diye? bu mudur? kaldı ki o kadar para da değil, üçte biri fiyatına alınmış bir gömlek bu. tabi başka bok atacak bir şey yok. tabi n'oldu? korku başladı. tırsaklık başladı. bu başlayınca ''hangi detaydan çamur atabilirim'' başladı. yok yobaz yok... burs parasıyla alınmadı bu, gemicik gibi. bu, tüyü bitmemiş yetmin parasıyla değil, örtülü ödenekten değil kendi kazandığı helal parayla alındı. cumhuriyet ve atatürk'ün simgesi olan modern türkiye'nin modern partisi olan chp' de deki kıpırdanıştan ürkme zevk al yobaz. anladın sen onu yobaz...
    4 -5 ... derken bir ses yukseldi
  2. 2.
    (bkz: küfrederek modernleşen yazar)
    -7 ... demuraj
  3. 3.
    komuşusu aç iken tok yatan bizden değildir. bu söz recep bey için de kemal bey içinde geçerlidir.

bu sözlüğün bir yerlerinde yazılıdır. yazmışımdır. yazmadıysam ayıp etmişimdir. şimdi yazıyorumdur:

-bu ülkede hala başörtülü kızlar okullara alınmamaktayken tayyip erdoğan'ın bir lider olarak tayyip erdoğan'ın kızları amerikalarda okuyorsa bunun hesabını nasıl verecekler merak ediyorum. yok lan yazdım ama başlığı hatırlayamıyorum.

-ayrıntı gibi görülebilir ama kravatı halka yakın olmak için çıkardım diyerek 400 liralık gömlek giymek de popülizm yapıp halkı kandırmaktır.

parti tutmak, lider desteklemek futbol takımı tutmaya benzer... siz maçı izlerken kalp krizi bile geçirebilirsiniz, ama sahadakiler sadece kazandıkları ya da keybettikleri parayı düşünürler...

bize bir hz. ömer lazım. lidere inanmamız için.
    2 -3 ... enemyof
kapat