bugün

canım cicim aylarında yapılacak eylemdir. ilişki monotanlaşıp tekme yemeye yakın o 5 dakika bile sürmez.

(bkz: tekme yemek)
-napıyorsun aşkım?
+hiiiiiçç
-bir daha hiç desene aşkım *
günün 5 bölü 24'ünü telefonda geçirmektir.
kol uyuşmalarına karşı telsiz sabit telefonu kafaya bir ip veya bant vasıtasıyla tutturarak önlem alınabilir. sadece dış görünüş açısından biraz garip olabilir ki görünüş önemli değildir işlevi önemlidir. *
sevgiliniz varsa ve yüzünü göremediğiniz her saniye sesiyle yetinmek zorundaysanız,uyandığınızda ilk onun sesini duymak,uyumadan önce en son onun sesini duymak istiyorsanız kısacası körkütük aşıksanız çok normal bir vakadır.
kolda başlayan uyuşma yerini kramplara bırakır. birkaç dakikadan sonra konuşcak adam akıllı konu kalmadığından kavgayla süre doldurulur.
(bkz: senin bu yaptığına psikolojide manyaklık denir)
beyin tümörü yapar.
çernobil faciasının etkileri ortaya yeni çıkmaya başlamışken, telefonun etkileri kaç yıl sonra çıkacak? ki telefonda günde 6 dakikadan fazla konuşmanın kanseri tetiklediği, telefonu cepte taşımanın kısırlığa yol açtığı kanıtlanmışken.

tanım : vücuda zarar veren eylemdir.

(bkz: baş sıcaklığının artması)
(bkz: baş ağrısı)
sevgili yanındayken uzaklara gitmişse gün içinde bölük pörçük ama 5 saati tamamlamaktır. zira konuşmaların çoğu ağlayaraktan geçer. ders çalışması gereken bir bünye varsa telefonun bir ucunda yalan olacaktır. akıtılan göz yaşları, iç çekişler de cabasıdır. telefonun şarjı kafayı yer, şarj tutmamaya başlar ve dahi bir çok negatif etki yaratsa da, aşık bünyeler bunu her halükarda yenerler.
aşk mühimdir çünkü, aşk insanı insan yapar...
eğer konuşma sevgiliyle oluyorsa bir süre sonra herşeyi tüketmiş olmaktır.eeee daha ne ne var ne yok .
ne olsun işte
konuşsana ..
yok sen konuş ..
ne olsun işte öle.
radyasyondan mutasyan geçirme ihtimalinin olduğu olay. mazallah mutant falan olunabilir.
insanı kulaklık almaya iten durumdur. sağlık açısından *
telefonun bataryasının kafayı yemesini hızlandıran olaydır.
arama turkcell'den yapılıyorsa kişinin maddi iflası yakındır. bu gibi durumlarda diğer hatların tercihi makbuldur.
telefon patlaması olasıdır. umulan konuşurken patlamamasıdır.
(bkz: radyasyona surekli olarak maruz kalmak) *
bunu yapan sevgili modundaki iki elemansa ilişkinin bokunu çıkarmak, en fazla 3 ay sonra ayrılmaya çalışmaktır.
(bkz: avea nin 1 saat 1 dk olunca telefonu kapamasi)**
genelde cep öğrenci * üyesi olan sevgililer arasında her gün gerçekleşen durumdur. her şeyin ayrıntılı anlatılması istenir hatta bazen boku çıkarılır.

+ alo aşkım nasılsın.
- iyiyim bitanem sen nasılsın.
+ bende iyiyim valla. ne yaptın bakim bugün ?
- sabah kalktım, elimi yüzümü yıkadım o sırada babam kalktı sonra kahvaltı yaptık, patetes kızartması yedim çok güzeldi valla, sonra evden çıktım kapıyı kilitledim, sonra ayakka...
+ sizin evin kilidi kale kilitti dimi aşkım ?
- evet aşkım kale kilit. ya aslında iki tane var çelik kapı ya üstteki yale diye bir şey galiba alttaki kilit kale. neyse sonra ayakka...
+ bizim evde tek kilit var oda kale valla çok seviyorum ben, ee anlat aşkım.
- işte sonra ayakkabılarımı giydim. apartmandan dışa...
+ yeni aldığın converseleri mi giydin aşkım ?
- yok aşkım eski pumaları giydim. neyse apartmandan çıktım otobüs durağına gittim, otobüs durağında bi on dakka fln bekledim. bi tane otobüs geldi eskiler var ya körüklü kırmızı olanlar. sonra...

bu böyle uzaar gider. aşkın vermiş olduğu heyecanla saatlerce yapılan telefon görüşmeleri, giden kontörler, beyinde ölen hücreler, kolun bir süre sonra yorulması hatta tutulması ve ilerleyen yıllarda işitme kayıpları da cabası.
sevgilinizle ayrı şehirlerde yaşıyorsanız normal bir durumdur.
(bkz: turkcell le bağlan hayata)
amerikalı' lar için gayet normal olan bir durum.
(bkz: intihar)
guzel kizlarin genelde aptal olmasinın nedenlerinden biridir. ne yapsın kızcağız, telefonu hiç susmuyorsa.
avea da 10 dakikası 2 kontörden 5 saatte 60 kontör eder. *
güncel Önemli Başlıklar