1. 1.
  insanın kulaklarının büyük oranda hasar görmesini sağlayan olgudur. hatlar bedavalaştıkça konuşma oranı da okadar artmaktadır.
  2 ... glgzli
 2. 2.
  başınızın ağırmasına neden olan olaydır.*
  3 ... eagle is free
 3. 3.
  bir para delisinin ya da sırılsıklam aşık birinin yapabileceği durumdur.
  3 ... dervisabdi
 4. 4.
  gençlerimizi yakında x-men sürüsüne döndürecek olaydır. lakin bu olay telefon çılgınlığına son vermeyecek aksine mutasyon sonucunda üçüncü elleri, kolları çıkanlar günlük hayatlarını sürekli mesaj yazarak geçirebilecek.
  2 ... martin edilen
 5. 5.
  asosyalliğin daniskasıdır. sağlığa zararı geçtik; ruhsal durum bitiktir. insanın sevdiği yaban ellerde olabilir. ama bir gün kavuşma günü geldiğinde sağlıklı buluşmak daha önemlidir. tabi yaşamayan bilemez. ama yaşayan da sonra yaşadıklarını anlatacak güzel psikolojiye sahip olmayabilir. en iyisi arada bir postacıyı sevindirmek. hiç değilse onlar fatura hariç bir şeyler taşısınlar.
  3 ... blonde mermaid
 6. 6.
  (bkz: skype)
  2 ... revolter00
 7. 7.
  (bkz: çağrı merkezi çalışanı olmak)
  1 ... novakatinamite
 8. 8.
  öğretmen hattı olanların çok rahat gerçekleştirdikleri eylem * .
  5 ... dis kapinin mandali
 9. 9.
  çeşitli sağlık problemlerine neden olabilecek eylemdir. illa yapılacaksa kulaklık ile yapılıp cep telefonunun bünyeden mümkün mertebe uzak tutulması şiddetle tavsiyedir.
  1 ... eurasia
 10. 10.
  sağlık problemlerine neden olmasından ziyade, çeşitli sağlık problemlerinin sonucu gibi görünen bir eylem. zamanı boykot, hayatı protesto eylemi sanki.
  2 ... yolcu