bugün

çok güzel müziğe ve sözlere sahip olan mahsun kırmızıgül şarkısı.

gül senin tenin
ben de güller içinde kafesteyim
vatanım senin yanın
ben de senin kölenim

defalarca denedim, olmuyor aşkım
ne yaptıysam ben seni unutamadım
bir söz var ya diyorsun; gel ayrılalım
ben senden vazgeçemem,
isteme yok hakkın

söyle aşkım senden uzak
ne farkeder nefes almak
unutulmak inan bana, yok olmak

söyle aşkım senden uzak
ne farkeder nefes almak
vazgeçtim herşeyden bak
bir canım var, o da senin olsun al

gül senin tenin
ben de güller içinde kafesteyim
vatanım senin yanın
ben de senin kölenim..

(bkz: krala selam damara devam)
mahsun kırmızıgül ve dizileri bayağılığın dışına çıkamaması ve ortaya karışık yaptığı zamanlarda herkesi daha da çok güldürmesine rağmen bu şarkısıyla kendisini bir kereliğine de olsa aşmıştır. *
(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
(bkz: yiğit hani nerde)
uzaklarda olanlara gidilesi , radyo da tam gaz giderken aslında çalınmayası , kacak kelebenk in istegi üzerine formatı delip geçen şarkı olma özelliği yönünden number one dır.
ayrı iki sevgiliden birinin haykırısını anlatan sozlerle mahsun kırmızıgulun seslendirdigi ve kendisini astıgı guzel bir parca.
aşk senin adın gibimsi şarkılardan biri.
(bkz: yanlış ellerdeyken tehlikeli silaha dönüşen şeyler) evet böyle bir şarkıdır bir kenan * bir sezen * söyleseydi yüzyılın şarkısı diye geçecek şarkılardan biri olması kaçınılmaz olan şarkı.
ritim tutalası şarkıdır. ha bi de;

vatanım senin yanın
ben de senin kölenim..
bora yalçın duran'ın şarkısı mahsun kırmızıgül son albümünde seslendirmiştir. Mahsun'da gayet güzel yorumlamıştır, kendisinden beklenmemesine rağmen.
mahsun kırmızıgül'ün hem kendini hem de herkesi aştığı şarkısı
evrim geçirmiş mahsun kırmızıgül şarkısı.
bunu mahsun kirmizigul mu soyluyor cidden diye dusundurebilecek kadar dinlenilebilirligi olan sarki.
hissederek söylenmiş harika şarkı.
dj onur'un mixlediği şarkı.

http://87.106.4.19/djonur...20-%20Gul%20Senin%20Tenin(Club%20Mix).zip
üç dört gündür dilime dolanan(sadece pragraf kısmını bilmeme rağmen) ve bu nedenle arkadaşlarım tarafından kınama cezası almama sebebiyet veren şarkı.
(bkz: dilin kemiği yok)
mahsun kırmızıgülün ulaştığı son nokta.aşkı insanın içini titreterek anlatan şarkı.nerde sarı sarı nerde bu şarkı dedirten eser.
defalarca denedim, olmuyor aşkım
ne yaptıysam ben seni unutamadım
bir söz var ya diyorsun; gel ayrılalım
ben senden vazgeçemem,
...
bölümüyle çok fena çarpan şarkı.
hayat ne garip'te oldugu gibi, mahsun kirmizigul'un kendini astigi ender sarkilardan biri.
(bkz: bora yalçın duran)
mahsun un klibi süper, oturup izleyin, kotu süper. köpekler ve sahil.
alttaki ilk yorum:
"Birgün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin"*