bugün

Manchester City'nin, Fenerbahçe'nin ispanyol golcüsü Daniel Güiza'ya olan ilgisi sonucu ortaya çıkan takas teklifi iddiası.
http://www.milliyet.com.t...0Robinho&KategoriID=6
fenerbahçenin üste 52 milyon euro vermesiyle gerçekleşmesi mümkün olabilecek transfer.

robinho gelmez o ayrı.
trabzonspor un didier drogba yı transfer etmesi ile yarışabilecek komedi haberi.
(bkz: robinho başkanım beni al dedi)
- robinho dün akşam rıdvan abisini arayıp 'beni başkanla görüştürebilirmisin' dedi.
bu haberi yapanların robinhonun haftalık 300.000 euro (üçyüzbin euro) aldığından haberleri yok sanırsam.yani basit bir matematikle 300.0000x4x12 kaç yapar yavrucuğum?14.400.000 milyon euro yıllık yapar.şimdiden duyar gibiyim vergiler var yarısı gidio onun bik bik bik bik.yarısıda 7.200.000 euro bilmem anlatabildimmi?

not:adamın türkiyeye gelme ihtimalinden,m city nin gerçekten satma ihtimalinden bile bahsetmeye gerek yok bence.
güzide basınımızın her transfer sezonu yumurtladığı haberlerden sadece biri.

benim bildiğim kadarıyla manchester city takımını şeyhler aldı. parası gani gani olan, hatta paraya para demiyen şeyhler. bu adamlar her şeyi alacak kudrete sahipler ama bazen takımdan kaybediyorlar. şimdi bu adamların işi yok da bok gibi para ödedikleri robinho'yu türkiye liginde gol kaçırma rekoru kıran guiza'yla takas yapmak istiyorlar. yuh artık!

ben buna sadece ağzımla değil, kıçımla gülerim arkadaş. türk basınının mantık süzgeci tıkanmış mnskym.
fotospor yazsa gülüp geçersin ama milliyet gazetesi de bunu yazıyorsa atma konusunda türk spor basınında kimsenin birbirinden aşağı kalır bir yanının olmadığını gösteren haber. aynı rekabet keşke habercilik alanında da olsa...

bir son dakika haberi de ben vereyim; barcelona tuncay şanlı ile leo messi takasını gündemine almış diyorlar.
an itibariyle fanatik web tv akşam haberlerinde gördüğüm ve oturduğum sandelyeden düşmeme sebep olmuş haber. *
(bkz: başkanım beni de al lan allahsız)
(bkz: salla kuşuym aydın salla sallamak bedava)
ancak carlos gibi dubai - türkiye arasında bir seçim yapacağı yaşa gelen robinho söz konusuysa gerçekleşebilecek takastır.
karadenizde bir balıkçının takasına verdiği addır. siz ne sandınız ki?
guiza robinho şakası.
ve adnan polat guiza ile hakan şükür takası için düğmeye bastı . robinho ise manchester city ' nin maldonado ile kimi takas edeceğini merakla bekliyor . robinho aragones ' e yalvardı . " hangi mevkiide olsa oynarım dedem benim .

tanım : guiza ' nın atacak oku kalmadığı için yapılacak takastır . kendisi oklarını ingiltere ' de unutmuştur .
yalandır, guiza'nın verilmesi için üstüne robinho gerekir, yoksa beleşe verseniz almazlar.