bugün

ekşi sözlükte başlığı açılmıştı bi ara. efsane olan zor görevdir. ben arkadaşa yaptırmıştım orayı. o arkadaş daha sonra mahalledeki 236246 kişiye daha yapmıştı. nasıl öğrenmişse çok iyiydi piç. hehe.

edit : ahaha ulan herkes aynı dertten muzdaripmiş hey gidi günler ..

bizim mahalledki eleman 7. entrydekki arkadaş çıktı. piç lafını geri alıyorum sahfkşjfldd.
cidden zor görevdi, geçmişte kan almışlığı vardır, hey gidi günler hey...
gta vice city trainer ile rahatlıkla yapılabilecek görevdir.
sinirden bilgisayara format atma sebebidir.
tüm arkadaslarımın bana yaptırdıgı görevdir. arabada 4 ve 6 tuslarıyla helikopteri kontrol edersiniz.
gta vice city oyununu bilgisayarımdan kaldırma nedenimdi zamanında. Zaten yön verilemiyordu Yön veren de bombayı bırakamıyorDU. pezemek rockstar games.
saçma salak görevlerden biri..

gtada görev yapmak nedir yahu, bize ters.. biz ancak araba çalar, milleti öldürürdük..
ömürden ömür alan görev olarak bilinir, görevi bitirdiginde verdigi haz paha biçilemez.
Bu görevi yapmak her babayiğidin harcı değildir her ne kadar oldukça basit bir görev diyen tipler çıksada onlara itimat etmeyiniz. Bu tipler oldukça zor bir sınavdan çıksalar bile pişkin pişkin sırıtırlar ve sorular çok basitti derler. Ama varsan baksan hiçbir şey yapmamıştır, deyim yerindeyse kalem oynatamamıştır.
3 dakikanızı alacak görev. aslında gayet basit.
illet ettiren görevdi o bölüden sonra save indirmiştim.
olum bildğin kolay görevdi lan. mahallede ben yaptım falan dediğimde herkes yalan söylüyo falan zannetti ama eve getirip gösterdim amk. evden sanki başbakan edasında çıkıyordum herkesin. tabi meybuz falanda hediyeydi arkadaşlardan.
ömür törpüsüdür. ama neyse ki kardeşim var. velet touchpadle geçti ya orayı. her eve lazım böyle bir kardeş. yoksa pc'ye saldıracaktım sinirden.
zor ama güzel görevdir. ilk seferde yapılacak görev değildir. zaten bir kere alışırsanız gerisi geliyordu.
en zor görevlerden birisidir. A isimli görevdir ve limuzinli adamın isteğiyle patlatılır. aslında eğlencelidir. hatta gta yı en son bitirdiğimde i
lk denememde yapmıştım. ps2 de oldukça zordur bunu yapmak.
oyunu silme sebebidir.
her bomba için geri döner, dönerken de inşaat işçileri "dövlet bize komplo qurmuş" gibisinden söylene söylene size ellerindeki çekiçlerle saldırması yetmezmiş gibi helikopteri de sağa sola çarptığınızda patlama riski vardır. bir yandan dövlet diye söylenen işçilerden helikopteri kaçırırken bir yandan da bir yere çarpmamak için kabız olursunuz ekran başında. bu yüzden fazla kasmayın ve bir yama indirip hile yapın amk.
call of duty black ops sog vietnam bölümünde bu kadar zorlanmamıştım amünüyüm. geçtik tabi neticesinde.
bu görevin zor olduğunu söyleyenler * * * * ilk olarak gta san andreas'taki heli hell, vertical bird, freefall, toreno's last flight ve end of the line görevlerini yapmalı bence. sonra bu görevlerle teker teker bahsettikleri görevi karşılaştırabilirler. kesinlikle daha zor bunlar *
trainer ile bile kol gibi giren görev. zamanı dondurduk amk ama bu sefer helikopteri patlatıyolardı amele amcalar.
vice city'yi bitirmeme sebebimdir... görüyorum ki yanlız değilmişim durun gözlerimde biriken iki damla yaşları silivereyim.. kardeşlerim benim.
aklınızı kullanın a dostlar! önce patlayıcıları almadan inşaatı bir gezin, ne neymiş görün. arada o barzoları da biçin, * yapa yapa görevi geçersiniz.
hayatımı mahveden görev. allah belasını versin.
gta kurtlar vadisine yönelme sebebidir.
beyin siken görevdir. ilk 2 deneyişinde yapana büyük başkan diyorduk. o kadar zor bir görevdir.
güncel Önemli Başlıklar