1. 1.
  Kurallara uyan bir sürücü olduğunuzu gösterir.
  Oyun falan ama böylesi ayrıntılar es geçilememeli. Kırmızı ışıkta durup, sarıda hazırlanıp, yeşilde geçerim. yayalara da öncelik tanıyan örnek bi sürücüyüm... Toplumu benim gibiler kalkındıracak!
  17 -4 ... essy
 2. 2.
  bizim köyde bunun adına rp derler...gta gibi oyunda rp yapmak çok keyifli oluyor.
  5 ... keshberfo
 3. 3.
  Kaldırimdakileri ezmek varken neyin kırmızı ışığı yaa.
  3 ... atlant isten gelenadam
 4. 4.
  kırmızıda durup yeşilde geçip örnek sürücü olduktan sonra gaza yüklenip masum bir yayayı ezip biçmek çok kötü..
  4 ... sivasli bey
 5. 5.
  Küçükken şerefsizin biri beni kandırmıştı. Gta oynarken çok kaptırıp gerçek yaşam gibi davranmaya çalışıyordum. Ehliyet almak var, dedi. inandım. Saatlerce nasıl alındığını aramıştım. Salaklık ya o süre içerisinde ehliyetim yok diye de araba sürmedim hiç.

  Off çok salakmışım.
  7 -3 ... lord marcus amoralist primsis
 6. 6.
  otobüs alıp kuralına uygun sürmek ve tıs tıs fren sesi çıkarmak paha biçilemez.
  1 ... oksi moron
 7. 7.
  Görevleri yerine getirebilmekteki beceriksizliğim ve hile hurda bilmezliğim, istemezliğim nedeniyle avel avel arabayla gezindiğim kurallara uyup radyo değiştirdiğim dönemleri çok iyi anımsarım.

  En sevdiğim şeyse şehrin gürültüsünden uzakta, gün batımına yaklaşırken sakin bir kasabada tin tin araba sürmekti. Radyoda bir hafif kowboy muziği mi denir teksas mı adını bilmiyorum tam olarak ince sazlarla çalınan dinlendirici müzikler eşliğinde kafamı dinlendirirdim.

  Benim san andreas maceram da bundan ibarettir. 7-8 göreve kadar gelebildim zannedersem sonrası olmadı.
  6 ... yalnizca deli yalnizca sair
 8. 8.
  boşa vakit kaybıdır işsizliktir gta 4 de görevlere metro veya taksi ile gitdiğim dönemleri hatırladım taksiciye hızlan diyorum hızlanıyor radyoyu değiştir diyorum açıyor ordan bitane genesis - mama şarkısını phil collins baba ne söylemiş be sonra hello - new york groove sonra değiştir baba radyo vladivostokda ruslana - wild dances çalıyor internet kafenin önünde iniyorum kapıdaki sarışın kadın bizi karşılıyor en sevdiğim müşterim gelmiş diyor oturuyoruz bilgisayarda kız tavlamaya çalışıyoruz bir kaç tane kıza istek atıp çıkıyoruz telefon çalıyor arayan roman cousin lets go bowling diyor romanla buluşup gidiyoruz bowlinge niko kazanıyor roman biraz içerlemiş gibi gün bitiyor romanın dairesine gidip yatıyoruz yarın faustin bizi yanına çağıracak.

  şimdi mal gibi gta 5 oynuyoruz.
  3 ... bruce dickinson is back
 9. 9.
  özellikle trafik şoförü olarak görev yapıyorsanız müşteriyi zamanında istediği yere götürememe gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.
  2 ... j p g
 10. 10.
  O adama sahip çıkalım nesli tükenmek üzere olan insan.
  4 ... kivircikim