1. 1221.
  Bu başlığa 2. Yazışım

  Gss mi devlet ödediği halde bugün hastanede muayene olamadım birde utanmadan üstüne benden muayne ücreti de 50 tl talep ettiler neymiş " hiçbir sağlık güvencem yokmuş "
  Ulan o. çocukları zaten işsizim cebimizde paramı bıraktınız muayene olamıyacaksam o zaman neden gss ödüyoruz.
  Muayene Para ödedikten sonra Bastırır parasını özelde muayne olurum o zaman.

  Sonuç : bu aşağılık haracı ödemeyin ödersem siksinler. Evime hacize gelirlersede yarrağımı alır giderler. Ayrıca Karakola gitsem ne mahkemeye gitsem ne müebbetmi verecekler amına koyayım.

  insanlara iş veremiyorsunuz yararınız desteğiniz olmuyor bari böyle şaçma sapan icatlarla köstek bari olmayın bu milleti bu tip şeyler ile uğraştırmayın.
  9 ... mersi
 2. 1222.
  borç değil bildiğin haraçtır. işsiz adama çalışmadığı için borç bindiriyorlar.
  5 -1 ... dertler derya olmus
 3. 1223.
  askerdeyken bile haberiniz olmadığı halde binebilir haberiniz ola.

  https://www.evrensel.net/...-sigortaya-borclandirildi
  1 ... ne alakasi var oglum
 4. 1224.
  Muhtemel bir erken seçimde silinecek borçlardır.
  1 ... a s i n
 5. 1225.
  100 lira daha katar özel sağlık sigortası yaptırırım denilen borç. Talep edilmediği halde yansıtılmaya devam ediyor sayın seyirciler.
  ... ismini vermek istemeyen birisi
 6. 1226.
  (bkz: deli dumrul hikayesi)
  1 ... dogamorfingstar
 7. 1227.
  Askerde olduğum dönemde ve geldikten birkaç sonrasıyla beraber bana da çıkarmışlardı, gidip sildirmeye çalıştığımda muhatap bulamamış ve boşvermiştim. daha sonra seçim kampanyası için 25 yaş altının borcunu sildiklerinde borcum kalmadı ama birsürü insanın borcu hala duruyor, bu yüzden bu soyguna karşı kimse sessiz kalmamalı.

  Hiçbir dayanağı olmayan bu borcu ödemeye mahkum eden soygunculara vicdanı hür, aklı başında olan her birey dur demeli. Bugün sizlerin borcu olmayabilir ama yarın işten çıkarılırsanız, sizde bu ödemelere mahkum olabilirsiniz. Şimdi sesiniz çıksın ki zamanı geldiğinde size de destek olan insanlar olsun.

  Siyasi görüşünüz ne olursa olsun, haksızlıklar karşısında dimdik durun.
  5 ... sakata gintoki
 8. 1228.
  sosyal devlet işleri nasıl gidiyor arkadaşlar, ak parti, mhp ve chp'nin gss inadından memnun musunuz? vergi kalemlerinin azaltıldığı ve minimum seviyeye çekildiği liberal sistem tü kaka değil mi?
  gss prim borcu

  cem toker ve besim tibuk gibi simalar bu sistemi rafa kaldırmak için seneler önce trt'ye çıkmıştı, ancak hiç kimse tarafından ciddiye alınmadılar.

  bizi en çok düşünenleri hep yumurta kapıya dayanınca fark ediyoruz.
  5 -2 ... epsilon pi