bugün

ironi yapmak ince bir sanattır.
gerçek olmayacak bir kavramdır.
Haftaya görücez biz bu "destekcileri", kadiköy'den hüsranla dönerlerse, bakalim nasil destek vericekler. allahtan birincilikleri devam ediyor yenilselerde. yoksa aglama duvari olurdu buralar.
sadece iyi günde yanındadır.
kendi futbolcusuna saldıran taraftarlar kadardır.
batigol kesinlikle haklı. biz fenerliler takımımızı sadece iyi gününde destekleseydik , sarının yanına kırmızı koyardık.
olimpiyat stadında ki maçlarınında ki taraftar sayılarıyla kanıtladıkları destektir.
galatasaray taraftarına sürekli kötü gün yani başarısızlık yarattığı için taraftarda doğal olarak başarısızlığa alışmıştır.
telegol adlı programda ünal aysal'ın "fenerbahçe taraftarı vefalı, başkanlarına sahip çıkıyorlar. aynısı bizde olsa daha ilk günden seçime gider, beni yollarlar." demesiyle geçersiz olmuş önermedir. başkanları bile çözmüştür bunları.
kötü gün demişken, kaptanına kendi stadında saydırıp yurtdışına kaçma bahanesi olan taraftar grubudur aynı zamanda.
tarihinin en kötü en sıkıntılı döneminde takımlarının yanında olan fenerbahçe taraftarıyla bir kıyaslama yapılırsa, bundan kısa süre önce takımları her puan kaybettiğinde kendi futbolcularına sövüp yönetim istifa diye böğüren gerçek galatasaray taraftarlardır.
ehe tabiki şu an her şey yolunda takım birinci sırada
her şey kontrol altındadır sıkıntı yoktur.
değil midir öyledir.
Geçmiş yılların seyirci sayılarını vererek, tatmin olmuş yazarları gözler önüne sermektedir.
Ligin ikinci yarısını yazamıyorum diyerek bir şeyler ispatlamaya çalışmış olsa da aldığı kaynağa bakınca zaten ikinci yarısı yazılmadığı için muhtemelen onuda yazamayacak olan yazarı da bizlere göstermiştir.
are you player diyorum. Rüştü diyorum. stad yakmak diyorum. Birde cehennem diyorum , euroleague en iyi taraftar seçiliyor diyorum sanırım yetiyor. Taraftarlık stadı full doldurmakla olsa evet fenerli taraftarlar iyi günde de kötü günde de yanında dicem. 55 kişi doldurun içerde çekirdek yiyin , tiyatro izler gibi maç izleyin isterseniz 100.000 olun hikaye. Taraftarlık stad doldurmak değil , içerde dışarda takımına sahip çıkmakla olur. Oyuncu dövmek , arabasına saldırmak , stad yakmak değildir.
2010-2011 sezonunda kümede kalmak için mücadele ettiği zaman boş tribünlerle net bir şekilde anladığımız destek.