1. 1.
  Daha net belirtmek gerekirse önümüzdeki yıl şampiyonlar liginde galatasaray ın real madrid , manchester city ve juventus ile aynı gruba düşmesi. Şimdi olabilir mi böyle birşey derseniz , evet olabilir. Çünkü madrid 1.Torba , city büyük ihtimal 2.Torba ve juve 3. Torbada olurlar. Galatasaray da yüzde 90 4. Torbadan girecektir kuraya. Yani bu veya benzeri gruplar oluşabilir. Hem bu sene bayern , man city , napoli ve villarreal in aynı grupta olduğunu hatırlayalım. Bu grupta tam bir ölüm grubu idi.
  5 -4 ... liverpoolmlt
 2. 2.
  (bkz: Ölüm grubu) galatasaray buna benzer bir gruba 2001-02 sezonunda şampiyonlar liginde 2. Tur gruplarında rastladı aslında. Barcelona , liverpool ve roma ile aynı gruba düşmüş ve 5 beraberlik , 1 yenilgi ile işi son maça kadar götürmüştü. Üstelik 2 roma maçı , istanbul daki liverpool maçı ve ispanya daki barcelona da maçlarında öne geçmesine rağmen berabere kalmıştı.
  6 -1 ... liverpoolmlt
 3. 3.
  futbolla ilgilenmeyenlerin (bkz: ben) anlamakta zorlanacağı önerme. Anlayamadığımdan dolayı önerme diyorum, olmayabilir de.
  3 -1 ... cakmasamara
 4. 4.
  man. city'nin ikinci torbadan katılması zor olduğu için gerçekleşemeyecek hadise. manchester city avrupa'da henüz başarı sağlayamadı. geçen sene şl gruptan çıkamadı. bu yüzden 3.torbadan katılır.
  2 ... shozhenq
 5. 5.
  elmanderin yanında düzgün bi forvet 2 de süper kanat aldık mı tamamdır.
  ondan sonra TT arenayı bize bırakın... çıkabileceklerini mi zannediyorlar?

  (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
  8 -11 ... en guzel bira
 6. 6.
  hamit altıntop, iyi bir stoper ve bitirici vuruşlar yapabilen bir forvetle hakkından gelinebilecek bir grup olur.
  1 -1 ... leyla leyla
 7. 7.
  Bir yandan da Her galatasaray taraftarının rüyalarını süsleyen gruptur aslında. Yıllar sonra takımlarını porto , cska moskova ve ajax ın olacağı bir grup yerine böyle bir grupta görmeyi daha çok isterler herhalde. Ya da istemezler mi...
  4 -2 ... liverpoolmlt
 8. 8.
  madrid city' e city jıventus'a juventus gs' ye sonra herkes gs'ye tadında şl grubudur.
  11 -14 ... steven
 9. 9.
  (bkz: şimdi onlar düşünsün)
  2 -1 ... khiron
 10. 10.
  Ayrıca Yıllardır devler liginden uzak kalan galatasaray için tekrardan dünya çapında bir hatırlanma adına da yararı olacak gruptur. Şimdi bu 3 takım ya da bu takımlar gibi takımları on milyonlarca insan tv den canlı izliyor. Düşünün bir olimpiakos-galatasaray maçını kim takar , man city-galatasaray maçını kaç tv yayınlar. Ta çin den , brezilyalara kadar tüm dünya da tekrardan hatırlanmak adına galatasaray böyle bir gruba düşmek istemeli bence.
  3 ... liverpoolmlt