bugün

gruba bile giremeyenleri zor teselli eder.
inşallah denir. uefa'daki göttirik takımları evire çevire götürerek bir uefa kupası daha getirir türkiye'ye. fena mı? sonraki sene düşünürüz şampiyonlar ligi'ni.
schalke galatasarayi tir gibi ezer sinan abi, galatasaray gruplarda sifir ceker dimi guntekin ? maclar oynandiktan sonra ridvan nerde? sayin dilmen yok umiz ozat nerde ? tiring altinda kaldi.
sıfır çekmediği sürece sıkıntı olmayacak durumdur.

allah korusun sıfır çekersek utancımızdan yerin dibine gireriz herhalde.

(bkz: anladın sen onu)
yanlış önermedir.geçen senede öle diyodunuz ama çıktık bu senede çıkacaz allahın izniyle.
(bkz: real madrid in galatasaray a döşeyeceği boru)
uluslar arası müsabakalarda türkiye'yi onurlandıran,real madrid bile olsa maç 3 sonuçludur düşüncesi oluşturan tek takım galasataray'dır.
çıkar aslanlar gibi elinden geleni yapar. bu kadar.
öncelikle ben beşiktaşı tutuyorum . Ve beşiktaş dışında hiç bir takımı sevmiyorum . Açıkçası 3 - 4 yıl önce yerlerde sürünen inşaatına fb bayrağı dikilen , biz bucayı yendik diye lig de kalan bir takımın taraftarının beni eksilemesi umurumda değil . 2 yıl önce şike süreci diye devlet tarafından 5 para etmeyecek arazisi için 1 milyar dolar civarındaki stada sahip olan sonra ayağa kalkan sizsiniz. Şu an transfer etmek istediğiniz ardayı yuhlayan sizdiniz . şu an imparator diye nitelendirdiğiniz daha önce takımdan kovduğunuz aynı zamanda bizleri dünyaya rezil eden bir adamı baştacı eden de sizsiniz . ( isviçre maçı ) Açıkçası türkiye ye şike kavramını ve mafyayı sokan takım da sizsiniz . Ve bunları belki bilerek belki bilmeyerek karşı takımları kötülüyorsunuz .
biz bari taraftar olarak yanıldığımız zaman geri adım atabiliyoruz. ( demiröreni seven bir BJK li bulamazsınız . ) Bizi sahamızda yenen takımı alkışlayabiliyoruz . daha önemlisi her şeyi kendimiz yapıyoruz . Stadımızı yapıyoruz , borçlarımızı ödemeye çalışıyoruz . iyi günde - kötü günde de takımımızın yanındayız . Sizin hiç bir zaman yapamadığınız bir şeyi yapıp atatürk olimpiyat stadına haftanın son günü 50 bin kişi gidiyoruz. ( saat 21 45 te ) Sizin gibi aman uzak - rüzgarlı - soğuk deyip takımımızı yalnız bırakmayacağız . Açıkçası anlamanız gereken nokta bu büyüklük kupa ve başarılarla ölçülmez taraftarın sana bağlılığı ve sevgisi ile ölçülür .
geçen sene en kolay gruplardan birine düştüğü için şanslı olan galatasarayın bu sene hayal kırıklı uğrayacağı durumdur.

edit: eksileyen gslilerin olmasıda bu durumun kanıtıdır.
"ölüm grubu" diyebileceğimiz bir üçlünün arasına düşülmedikçe olmayacağına inandığım şey.
Fenerlilerin uydurduğu gerçekdışı iddia.
3. olursa uefa kupasını almasını sağlayacak olan durumdur.
Su siralar canhiras bi sekilde c. ronaldo fotografi arayamlarin savidir.
saçmalıktır.geçen sene manchester size 8 atacak yada gruptan çıkamazlar diyenler ellerine aldılar.galatasarayı köy takımı sanan mallar var,acıyorum bunlara.
şikeci oldukları tescillenen beşiktaş ve fenerbahçe taraftarının gücüne gitmesi sonucu oluşan söylemdir.