bugün

3-3'lük skorla manchester united'ı şampiyonlar ligi'nden elediğini bilmesi gereken cimbomludur aynı zamanda.
yenmemiş ama yenmekten beter etmiş efendim,o da büyük başarı.

beşiktaşlıyım: not
koymak sadece skora yönelik olmaz.
galatasaray, mancheser united takımını dünyanın en büyük futbol turnuvasından elemiştir, bu da ingilizlere koyabilmiştir.

hatta bu maçtan sonra uefa kural değişikliğine gitmiştir.
songül karlı'nın sütyensiz memelerini gören cimbomludur. memeler gerçekse eğer, galatasaray manchester'a koymuştur.

not: memeleri ellemeye gidiyorum.
beraberlik galatasaray için galibiyet olduğundan sorun yoktur.
görsel

(bkz: bir baba hindi ingiliz e bindi)

(bkz: sanırım her şey yeterince açık)
tek maçlık yenilgilerle avunan tipik gs düşmanı türk avuntusu

tek maçta bi kere hatta bi kaç kere yenebilirsin ama manchesterı eleyecek bi babayiğit türk takımı bulamazsın

arayacak olursan karşına tek isim çıkar o da galatasaray..

bu devrim o yıldan sonra o ligin formatını değiştirilmesine sebeb olmuştur

anladın mı malkafacım

sen avun gsyi yendim,onu yendim bunu yendim diye.tek maçlık galibiyetler sizin

devrimler bizim işimiz..
manchaster'da 6 tane yiyip sonra paf takımıyla çıktığı maçta galip gelmek ve bunun neticesinde her hangi bir tut atlayaman ve bunu koymak zanneden zihyniyetten daha elit ve akıllıdır..

zira manchester'a gıderken basının ne kadar az gol yersek kardır dıye dusunup, yazdıgını hatırlar..

istanbul'Da 20.000 kişilik stadta 50.000 kişi ile maç izleyip 0-0 berabere kalıp, şampiyonlar liginde ilk 8 takımın arasına kalmanın koymak oldugunu biliriz evelallah..

ama esas o gece manchester'a koymamış, 20 sene sonra anlamış bulunuyoruz..
(bkz: allah kimseyi fenerli zihniyetiyle sınamasın)
en azından doğru bildiği bir şey vardır bu saf cimbomlunun,

madride koyduk mu? koyduk. hemde dünyanın en iyi kadrosuna sahip madride koyduk mu? evet biz koyduk. dünyada 1. sıraya yükseldik mi? yükseldik. biz fenerle sidik yarıştıyorsak eğer kedinin fareyle oynamayı sevmesinden ötürüdür.
Sampiyon oldugunu sanan fenerbahceliden daha az dikkat ceker.
man kafalı fenerli uydurmasıdır. ulan manchester.a koyduk işte.. adamlar şampiyonlar ligine katılamadı o sene var mı ötesi. sen saçma sapan bi golle manchester.ı yendin de noldu, anca kendini kandır. galatasaray sizin daha karşılaşamadığınız takımları üçlük yapıp evine yollamışlığı vardır dostum, galatasarayın avrupa tarihine b...k atmadan önce, bi önünü ilikle, ayağa kalk, kendi rezil tarihinden utan, seni de adamdan saymış oluruz belki o zaman.
yıllar sonra kantona şöyle diyecektir; arif'in golü gerçekten harikaydı ama boliç'in golü tesadüftü. ben boliç'in golüne de çok sevinmiştim aslında ama gavur işte yenilmişya hazmedemiyor.
--spoiler--

sen skoru 6-2'ye getiren golü attığında kimi susturdun tuncay?

--spoiler--
direkten dönen her topu gol olarak nitelendiren cincon taraftarı için şaşırılmayacak önermedir.
(bkz: hahahahahahahahahaha) (bkz: timsah detected)
ManU'yu eleyen Galatasaray'ın tarihi boyunca ManU'ya "koyamadığını" sananları görmemizi sağlamıştır bu kişi. Koymak dediğin skorla oluyorsa, ki bu gece onu da aldık çok şükür, bu senin futbol cehaletindir. Bazen tek bir çalımla bile "koyarsın" çocuğu. Futbol oynamayan bilemez tabi bu durumları. Ama aklı selim galatasaraylı bunların galatasaray'a bok atmak için yer arayan ezik fenerli zırvası olduğunun gayet de farkındadır. Zira şanlı Fenerbahçe'nin avrupa tarihi ManU galibiyetleri ile doludur, iyi bilirler böyle işleri. Sen Marsilya deplasmanını düşün koçum, bırak ManU'yu falan.
(bkz: beyin uzaklaşır)
Koymanın sadece galibiyetle olduğunu sanan mal beyanı. Halbuki beraberlikle de bir takıma koyulabildiğini en iyi bilenler de fenerlilerdir.
galatasarayın kime ne kadar koyduğunun çetelesini tutanları görmemizi sağlayan gs lidir..