1. 1.
  UEFA'da mücadele edecek sarı kırmızılı ekibin, ezeli rakibinin sahasında 3. avrupa kupasını kazanması sonucunda gerçekleştireceği eylemdir. artık rakip schalke mi olur, milan mı bilinmez.
  5 -4 ... area master
 2. 2.
  olursa yine tesaduf olmayip tum turkiyeyi ayaga kaldiracasi olay.
  9 -1 ... dejavuu
 3. 3.
  ...vee dumandan geliyor
  (bkz: rüyanda görsen inanma)
  12 -26 ... cadıı
 4. 4.
  gerçekleşmesi çok zor eylem. zira galatasaray uefa kupasını aldığı yıl şampiyonlar liginde milan'ı yenerek uefa'ya gitmişti. steaua bükreş'i yenemeyen takımın uefa'da çok üst turlara çıkması imkansız değildir fakat çok zordur.
  5 -3 ... cnyt
 5. 5.
  ben dahil bir çok galatasaray taraftarının böyle bir olaydan sonra artık futbolla ilgilenmeyeceğini düşündüğüm olasılıktır. galatasaray tesadüfü orada kanıtlarsa artık yaşanacak daha büyük bir mutluluk kalmayacağı için meydan boş kalacaktır. (bkz: nirvanaya ulaşmak)
  4 -1 ... zeki yaratik
 6. 6.
  2000 yılında avrupalı bahiscilerin galatasarayın uefa yı alma olasılığının 1 e 250 olarak hesapladığını düşünürsek hiçte imkansız değildir.
  6 ... el camino
 7. 7.
  (bkz: zor ama imkansiz degil)
  6 -2 ... balim
 8. 8.
  gayet kolay bir hadisedir. bu haftasonu oynanacak maç için müzeden uefa kupası ödünç alınır, maçtan önce de kupayla birlikte bir tur koşulur. biraz tuhaf görünür, o ayrı.

  ek: şimdi farkettim, aynı yöntemle kadıköy'de süper kupa ile de tur atılabilir.
  7 -6 ... kamasutra denedim begenmedim
 9. 9.
  fenerbahçe'nin arsenal ile beraberliğinden sonra imkansız diye birşey yoktur düşüncesi oluştu bu yüzden bu da olabilir. top yuvarlaktır kazanan dört köşe. neden olmasın? sen 94 dakika götünden solu , maçı 0-0 bitirebilmek için yerlere yat kalkma , azim et istediğini al sonuç 0-0 .
  7 -5 ... bambu
 10. 10.
  (bkz: 2008-2009 sezonu UEFA Kupası finali)
  1 -1 ... kikimusamba