bugün

Haklı istektir. Evet.
mantıklı olandır. aksini iddia edende orospu çocuğudur.
Bir fenerli olarak haklı bulduğum başvuru.
Siz olsaniz avrupa önlerine kadar dayanmistiniz mahkeme icin AMK neden bahsediyorsun.
Açıkçası dünden maçı erteleselerdi en mantıklı kararı vermiş olurlardı. 2 saat önceden böyle bir karar verilmesi mantıksız. Fakat lig için değişen bir şey yok. Fenerbahçe zaten kesin maçı kazanıcaktı, bu karar pek etki etmez. Galatasaray bu sezon ne başardı ki kazansın ?
mantıklı olandır tabii. seyirci avantajını niye kaçırsın takım?
Eğer bir bomba ihbarı varsa futbolcuları yolda mı bulduk ki onları oraya sokup top oynatıyoruz?

Eger bir bomba ihbarı yoksa bu neyin kafası?
Mantıklıdır. Şampiyonluğun kilit maçında ev sahibi takımı seyircisiz oynatmak hakkaniyete aykırıdır.
malesef galatasaray yönetimi bu başvuruya mahkum edilmiştir. son dakika götünden icat çıkaran tff nin ve yetkili mercilerin de katkısıyla. insan canından daha değerli bir şey yok eyvallah, ertelensin ama bu işin bir ahlakı olur. ben bu ahlakı göremiyorum. konu gs-fb olayı değil.
Bazı şuursuzların yönelttiğinin aksine can güvenliği düşünülerek verilmiş karar. Hala bu kararı saçmasapan yerlere çekmeye çalışanlara da yazıklar olsun.
doğru yaklaşımdır, mağduriyet söz konusudur, bunu da geçtim taraftarın mağduriyeti bile söz konusudur. Galatasaray takımının bu tür derbi maçlarına Türkiyenin bir çok şehirinden ultraslan alt grupları gelmektedir.
güncel Önemli Başlıklar