1. 1.
  alayında olan durum. abi bunlar hakketten kendilerini dünya devi falan sanıyorlar. 17 eylül 2013 galatasaray real madrid maçıbunlara iyi ders olmuştur sanırım.

  gerçekten dalga geçmek, fanatiklik yapmak gibi bir amacım yok. ama arkadaş siz hakketten kendinizi bir bok sanıyorsunuz ya. abi maçtan önce '' madrid'i şöyle sikicez, böyle sikicez, o kim, bu kim, drogba '' derken nasıl ciddi olabiliyorsunuz ya?

  abi maçtan önce bir tane entry okudum. herif uzuun uzuuun yazmış. ve adam romanında galatasaray'ın favori olduğundan bahsediyor. gs bu maçın favorisiymiş. adam ciddi ciddi bu kafaya girmiş. hahaha. abi çıkın şu 2 senedir içinde bulunduğunuz alice harikalar diyarından.

  ne beşiktaşı, ne feneri... kimse bunlar kadar kendilerini bir bok sanmıyorlar arkadaş. açık ve net. kimse kusura bakmasın. bir beşiktaş, bir fener neyse, sizde alt tarafı bir galatasaraysınız amk. yarışabileceğiniz ve yarışabileceğimiz takımlar belli. ha pardon, sizin bir uefa kupanız var.
  5 -5 ... the1jacket
 2. 2.
  aynaya arkaları dönükken bakmalarındandır.
  3 -1 ... hangar
 3. 3.
  bir kulübün büyüklüğü yediği gollerle veya kazandığı galibiyetlerle değil, aldığı kupalar ile ölçülür..

  --spoiler--
  şerefinle yenilmek , şerefsizlikle avrupa'dan men edilmekten iyidir
  --spoiler--
  1 -3 ... fosso necdat
 4. 4.
  büyük yanılgıdır.

  uefa dan bie gecede 2 kere - siktir - yemek asıl büyüklüktür !
  -1 ... siyah ince parlak
 5. 5.
  türkiyenin en başarılı futbol kulübü olduğu aşikardır.
  ... yeksin
 6. 6.
  avrupa'da rezil bile olamayacak kadar rezalet içinde olan takım taraftarlarına dert olmuştur.

  ulan oğlum, galatasaray sizin önünüzde şampiyon olduğu için oynadı bu maçı. siz şampiyon olsaydınız, hileye hurdaya karışmasaydınız da siz oynasaydınız?

  hayır galatasaray'la dalga geçerken aslında kendinizi eziyorsunuz farkında değilsiniz. "bizi eze eze lig şampiyonu olan takım rezil oluyor hohohahaha" demek "ben büyük baş bir hayvanım" demenin yumuşatılmış hali değilse nedir yazar kardeşim?
  -2 ... nitasi
 7. 7.
  komik bir durumdur. adamlar hala büyüklükten bahsediyor ya. lan biz sana küçüksün mü dedik? madrid'i '' sikicek, sokucak, ezicek '' kadar büyük değilsin dedik egosunu siktiğim. az bir dönün aynaya bakın, ne olduğunuzu hatırlayın amk. alooo!
  1 -1 ... the1jacket
 8. 8.
  beklenen büyüklük olmasa bile türkiyenin en büyüğüdür. diğer kalan takımlar ise fasat.
  -2 ... gasteci