bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  fenerbahçe' ye ciddi zarar vermesine rağmen, futbolu seven, özellikle iyi futbol izlemeyi seven, en önemlisi avrupa' da ülke puanı adına en azından artık bir şeyler yapılması gerektiğine inanan bir çok galatasaraylı' nın bile hepimizin gördüğü şekilde istifa etmesini istediği fenerbahçe teknik direktörü' dür.
  bunca yıldır fenerbahçe' yi bir çok kötü hoca çalıştırdı ama bu bahsedilen durumun görüldüğü hiçbir dönem olmamıştır.
  buradan da anlaşıldığı üzere bu teknik direktör fenerbahçe gibi bu konuda makus talihli bir takımın bile görmüş olduğu en başarısız ve en berbat teknik direktördür.

  futbol katili, taktik katliamcı, beceriksizliğinin boyutları artık sınırları zorlayan bu adam, fenerbahçe' ye zarar vermesine rağmen, salt anlamda futbolun seyir zevkini sikip atmasından dolayı fenerbahçe' nin rakiplerin bile istifa etmesini istediği bir adam haline dönüşmüştür nihayet.

  fenerbahçe başkanı ise hala olayı algılamaktan uzak görüntü veriyor maalesef. bu manada ''bu ülkede istifa mekanizması neden yok'' klişesine bir kez daha değindikten sonra, sözlerimi bitirirken, başlığı tanımlamak manasında söz konusu adamın adının aykut kocaman olduğunu bildirmek isterim.
  3 ... siddartha