bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Eğer doğruysa çok şık harekettir, bazıları miktarı az bulsa da herkes kendi ölçüsünde o kadar yardım yapsa memlekette sıkıntısı olan vatandaş kalmaz.

http://www.radikal.com.tr...omaya_5_milyon_tl-1192248
    5 -1 ... cheb hasni
  2. 2.
    Sebepsizce çok seviyordum, artık bi sebebi de var.
    6 ... aku suyu
  3. 3.
    takımımla gurur duydum yine.

beşiktaş maç gelirlerini fenerbahçe de fenerium gelirlerini soma'ya gönderiyormuş.

eyvallah.
    7 -1 ... baytarafli
  4. 4.
    Bu takıma neden gönül verdiğimizin sebebidir. Çünkü Galatasaray olmak bunu gerektirir.
    2 -1 ... mavi alaska
  5. 5.
    hoş değildir. fransız takımı gizlice yapacağına bu tür işleri bangır bangır yapıyor pes.
    3 -22 ... heroo
  6. 6.
    Ünal aysal ın da soma ya 2 tırla gittiğini eklersek duyarlı ve onurluca davranıştır. Renkleri bir kenara koyduk artık hepsinden allah razı olsun. Takımımız ve camiamizla gurur duyuyoruz.
    4 ... brell
  7. 7.
    Helal olsun, umarım insanların ihtiyaçları karşılanır.
    5 ... wilcoo
  8. 8.
    şimdi birlik ve yardım zamanı, takdir edilesi bir davranış sergilemişlerdir.
    2 ... aliben
  9. 9.
    Diğer kişi ve kurumları özendirmek, bir nevi öncü olmak için açıktan yapılan yardımı bile 'hoş değil' diye eleştiren dingilleri gösteren yardım. galatasarayın verdiği 5 sayesinde en az 25 daha gider oraya, bunu da fransızlığa bağlıyor adamlar pes.
    8 -1 ... cheb hasni
  10. 10.
    bir fenerbahçeli olarak yürekten tebrik ettiğim harkulade mükemmel bir davranış tebrikler galatasaray.
    2 ... ofansif ortasaha
kapat