1. 1.
  kıskançlıktan gözleri dönmüş himmetçilerin yüzüne tokat gibi vuran cevaptır. bakın efsaneniz prekazi ne cavap vermiş;

  ''ya kardeşim, mesut özil alman milli takımı ile şampiyon oldu. almanlar'ın bir numaralı futbolcusuydu. tabii ki mesut, hagi'den daha iyi. mesut real madrid ve arsenal'deki ilk yıllarında çok başarılıydı. fakat daha sonra düşüşe geçti. belki ingiltere'de umduğunu bulamadı ve farklı takımlara gitmek istedi. ama onu satın alacak parayı kimse veremeyince arsenal'de kaldı. demek ki şimdi fenerbahçe, mesut'un istediği parayı verdi ki geldi''

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119678/+

  2. soru:

  ''anelka, sneijder, van persie, ortega, roberto carlos, drogba daha popüler transferlerdi diyenler de var. sence?''

  cevap: ''yok yahu... hiçbiri mesut özil'in kariyeri ile kısyaslanamaz. mesut bana göre bir numara. mesut, alfa omega alman milli takımı'nın oyuncusuydu. mesut olmasaydı almanya, dünya şampiyonu olamazdı. açın bakın almanya şampiyon olduğu zaman mesut için yazılanlara...''

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119679/+

  bu da haberin linki;

  https://www.fotomac.com.t...ziden-sok-yanit?paging=10

  siz hâlâ kıskançlıktan kudurmuş halde boklamaya devam himmetçiler. efsaneniz prekazi diyor ki, ne hagi'si amk. bu ülkeye gelen, gelmiş geçmiş en iyi topçu mesut diyor. bir numara diyor. Hiçbiri mesut ile kıyaslanamaz bile diyor.

  ağlamaya devam.
  2 -7 ... aslolan fenerbahce dir
 2. 2.
  mesut özilin bir tık üstü messi veya kevin de bruyne dir. konu tartışmaya kapalıdır.

  kendisi gibi büyük kral ve karakterli futbolcu olan alex de souzadan dahi daha kariyerlidir.
  1 ... kralcobra
 3. 3.
  ama şunu da demiş:

  Fenerbahçe, Mesut Özil'i transfer etti. Sence Mesut, Fenerbahçe'ye faydalı mı olacak? Yoksa bazılarının dediği gibi, olumsuz mu etkileyecek?

  Bunu bilemiyorum. Fakat şunu unutmamak lazım; Mesut Özil Almanya'da doğup büyüdü. Alman mantalitesi ile yetişti. Almanya ile Türkiye çok farklı. Real Madrid'de oynadı. ingiltere'de oynadı. Türkiye'de profesyonel bir ortam olmadığını görünce psikolojik olarak etkilenebilir.

  yani diyor ki fenerbahçe , AMATÖR bir takımdır.
  6 -3 ... mecburistikamet
 4. 4.
  E amk fenerbahcenin en önemli oyuncularından biri emre belözoğlu geçenlerde hagi mi alex mi sorusuna kesinlikle hagi dedi..

  Siz emrenin bu cevabını kayıtsız şartsız kabul ettiniz mi ki biz prekazinin bu cevabını kayıtsız şartsız, adeta ilahi kelam gibi kabul edelim ?

  Edit: hagi tarihin en iyi oyun kurucularından, beyin oyuncularindan biriydi. Oyuna yön verir, hücum organizasyonunun beyni olur, takım tıkandığında, sapittiginda topu alır, arkadaşlarına alan acar, pozisyon yaratır atar atırırdı. Bükresi, galatasarayı ve romanya milli takımını tek başına sırtladı.

  Mesut ise tek başına sırtlamadı. Mesut kaliteli, yetenekli bir futbolcu ama asla hagi gibi bir beyin, komutan olmadı. Her zaman klas oyuncularla oynamanın avantajını yedi. Asist yapmış da bilmem ne. Ömer bayram da bir dünya asist yaptı. Ama çöp.

  Futboldan gerçekten anlayan insanlar haginin maestro, mesutun ise balerin olduğunu bilir..
  3 -2 ... tenet
 5. 5.
  Olum siz durmadan niye bi gs'li ve fb'li futbolcuyu kıyaslıyorsunuz aq. Hagi efsanedir. Mesut özil iyi bir futbolcudur. Hagi falan olamaz. Bunu görcez zaten hep beraber bekleyin sakin olun. işiniz gücünüz laf aq icraat sıfır.
  3 -1 ... good luck with me
 6. 6.
  Yav mesut alman milli takımını seçmese Türk milli takımını seçse dünya kupasını mı alacaktık hahaha hahahaha.

  Almanya makinadır parçası değişir yine kupayı alır messuttan önce çok final oynadılar çok kupa aldılar messuttan sonrada alacaklar.

  Almanya kişi takımı değil hiç olmadı 2002 dünya kupası buna çok güzel örnektir.
  2 -3 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  Gençler gerçekten garip bir bakış açınız var. Nedir bu ispat kompleksi anlamak mümkün değil. Dünya üzerinde mesut un yetenekleri, kariyeri tartışmaya açık olabilir mi sizce? Bunlar somut veri, çıkartır koyarsın ortaya konu kapanır.

  Buna ilişkin sürekli o şunu dedi, bu bunu dedi diye ropörtaj kovalamak, buraya gelip yazmak ispat çabasına girmek saçma...

  Fikret abimizin de dediği gibi “samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun.”

  Mesele adam burada faydalı olacak mı olamayacak mı o. Onu da zaman gösterecek. Yaşı tutanlar hatırlar 94 dünya kupasının 3. Bulgaristan ın 8 numarası kostadinov vardı, o turnuvanın en golcü oyuncularından stoichkov un partneri. Kupadan bir süre sonra fenerbahçe ye geldi bir numara yapamadan geri gitti...yani bu işler biraz piyango.

  Yoksa x bunu demiş y bunu demiş çok kaale alınacak şeyler değil.

  Mesut özil in nasıl bir futbolcu olduğunu anlamak için prekazi olmaya gerek yok yani özetle. Ne yapacak sahaya çıkınca hep birlikte göreceğiz.
  2 ... oberst
 8. 8.
  mesut özil türkiye ligi'nde eski mesut gibi performans verebilir mi, veremez mi tartışması yapsa gsliler, anlayacağız. ama mesut'a bok atmaları komik oluyor.

  almanya makine gibiymiş, mesut olmasa da kupayı alırmış. laflara bak. prekazi öyle demiyor ama. mesut olmasa almanya dünya şampiyonu olamazdı diyor. çünkü o turnuvada mesut'un yaptıkları ortada.

  o zaman hagi olmasa da gs uefa'yı alırdı, ki aldı da. finalde kırmızı görüp takımını 10 kişi bıraktı hagi. es keza final kaybedilseydi, şimdi hagi'den bile söz ediyor olmazdı gsliler. demeki gs 10 kişi ve hagi'siz bile uefa'yı alacak kadar iyi türk oyunculara sahipti o dönem. zaten milli takım 3. oldu o kadroyla.

  alex mi hagi mi tartışmasına kariyer deyip kupayı gösterenler, konu mesut olunca kariyeri ve kupayı bir kenara bırakıp yetenekten bahsediyor. yetenekse mesele alex > mesut > hagi. eğer konu kariyerse mesut > hagi > alex.

  volkan mı muslera mı konusunda ''volkan bile muslera dedi'' alex mi hagi mi konusunda ''alex hagi dedi'' diyenler, efsaneleri prekazi'nin dediğini de kabul edecek o zaman. hagi'yi sizden kat be kat daha iyi tanıyor prekazi. burda çoğunluğunuz hagi'nin oynadığını hatırlamıyor ya da hiç izlememiştir bile. ben hagi'yi izledim ve hatırlıyorum yaşımdan ötürü. büyük oyuncuydu. laf eden yok. ama hagi'den büyük kimse yok kafalarından çıkın gsli ergen arkadaşlar. öyle uefa belgeselinizden hagi'yi izlemekle, hagi'nin uzaktan gollerini youtube'den izleyerek hagi'nin en büyük olduğunu söylemeyin. komik oluyorsunuz. yaşınız kaç başınız kaç daha çoğunluğunuzun.
  2 -2 ... aslolan fenerbahce dir
 9. 9.
  Kişisel bir yanıttır. Yüzde 5 fenerbahçeli yüzde 5 de diğer insanlar desek prekazi de mesut’ u daha iyi bulan yüzde 5’ e giriyor.
  Ama yüzde 90 gerçek yanıtı biliyor. Mesut 4 sene üst üste şampiyonluk kazanıp 2 avrupa kupası getirmedikçe hagi ile kıyaslanamaz.
  Gözünüzü bürüyen sarı lacivert aşkı sizi gerçeklerden koparmasın. Lütfen !

  Edit: ne kadar eksilesen de gerçekleri kapatamazsın.
  1 -3 ... old quiet abberline
 10. 10.
  Mesut üzerinden Anlamsız bir sidik yarışı var şu an.
  Alex vs Hagi muhabbetini anlarım ama mesut için erken oğlum ya.
  Adam önce bir oynasın, ligdeki performansını o zaman değerlendirin, kıyaslayın.
  4 ... yani herhalde sanirim galiba