1. 1.
  her 2-3 yılda bir nükseden ağlama. bu yıl da aynı. sırf bu yüzden koskoca riva arazisini peşkeş çektiler yine de ağlıyorlar. galatasaray'ın belli bir mali planlaması yok, gelen günü kurtarıp kahraman olmaya çalışıyor, zaten böyle giderse şampiyon olsa dahi 10 yıla batar, beşiktaş'tan bile beter duruma düşer.

  saray ziyareti çok yakın.
  7 -5 ... kompetan
 2. 2.
  17 kardeş takımı üst üste koyup 21. şampiyonluğu kanırtarak alacağı için, sıkıntı olmayan durumdur.
  8 -13 ... gina carano
 3. 3.
  gs ın şampiyon olamazsak batarız diye ağlaması
  2 -1 ... roott
 4. 4.
  gs ın şampiyon olamazsak batarız diye ağlaması
  9 -8 ... istebuarimaya
 5. 5.
  Takım borç batağında. Transfer harcamalarıyla zaten büyük zarara girdiler. Yıllardır masal gibi anlatılan florya, riva da yalan oldu. Haliyle şampiyon olsalar, biraz nefes alacaklar sadece. Bu işten kurtuluş yok.

  Beter olun orospu çocukları ahahaha. 6alatasaray toptan siktir olup gitse keşke bir an önce Türk futbolundan.
  11 -17 ... calcio
 6. 6.
  yok öyle bişey. şampiyon olsak da batmış durumdayız. *

  bu bir gerçek. ama siz de bizden iyi değilsiniz onu söyliyim.
  6 -6 ... saldirayterk
 7. 7.
  gs ın şampiyon olamazsak batarız diye ağlaması
  5 -8 ... kompetan
 8. 8.
  dersanelerin kapatılmasıyla başlayan süreçtir.
  6 -3 ... faytonfayt
 9. 9.
  Bak kanatli kardeşim adama ne derler biliyormusun açta kendi g*tune bak derler fikret ve azizin bankadan çektiği kredileri niye kimse konusmuyor bjk tupcuye olan borcu nolacak odemesi gereken 45m € borç ne olacak fb borcu tam olarak ne kadar neden açiklanmiyor aziz pavali kopeklerine boyle yalan solemeyi nerden öğrendi gerçekten kafamda deli sorular.

  Edit: Gs sampiyon oldugunda aziz haşofmanlinida al git ali koç başkan diyeceksiniz fiko şenolu gonder yenisini al diyeceksiniz ve Şampiyonlar ligine gidemedinizde çok duzenli butçenizi ve dunya markaliğinizi gorecez hepberaber.
  4 -2 ... sqilacci74
 10. 10.
  Güldürmüştür. Ne burda yazılanlar galatasarayin vizyonunu gösterir ne de borçlardan kurtulmasını. Türkiye nin en başarılı kulübü bu halde ise pek yorum yapılmayacak durumdur. Siz siz olun kimsenin ağlamasını yada bir kurumun batmasını gozetlemeyin çünkü o ağlayanlar bir gün sizi de ağlatır.
  -1 ... nickimyokbenimm