bugün

ne desem nasıl küfretsem bilmiyorum. bazı gerizekalilar grup yorum a yönelik ilk operasyonda Taksim de sanata karşı saldırı var diyerek meydan da yürümüştü..

Onlara inanacak olsan akp sanat düşmanı ve sanatçıları haksız yere gözaltına alıyor. hayır gerçek bu değil. Siz polisi uyuyor mu sanıyorsunuz? Polis, grup yorum üyesi Ali Papur un gösterilere katıldığı ve esnafın camlarını taşladığını tespit etmiş ve ona göre harakete geçmiştir. Başka bir aramada da diğer grup üyelerinin polise mukavemet ettiği,gözlatına alındığı ve daha sonra serbest bırakıldığı ortaya çıkmıştır.

sonucta sanatını icra eden ferhat göçer'e dokunmayan devlet sana niye dokunsun?

Malesef hepsi aynı tasa sıçıyor..Dhkp-c , TKPML vesaire vaseire..

son cümle : Sanatçı ayağına yatıcaksın sonra da çıkıp esnaf camı taşlıyacaksın..Adamın götünden kan çekerler Ali papur kan kan..

http://[null http://www.ahaber.com.tr/...utu-uyesi-mi-396718361078]]
burger king i esnaf olarak gören insanın önermesi.
bazılarının ısrarla görmediği gerçektir. adamlar albüm kartonetinde ölen militanlardan şehitlerimiz diye bahsediyor.
teröristtirler.
teröre hayır!
büyük ailemizin ses telleridir grup yorum. her türlü baskıya, zulme, başeğmeden mücadelemiz içinde soluksuz yer almıştır. büyük ailemizin inci tanesidir grup yorum.
kürtçü islamcıların ve akpkk'nın düşman bellediği grupmuş. ergenekon da olur dhkpc de bir şey uydurur artık imamın ordusu.
x gerçeği y gerçeği z'nin karekökü gerçeği zıkkımın kökü gerçeği gibi ukalalık ve bilgiçlik zeminine inşa edilmiş absürd bir önerme. insanın "yahu gerçekler bi yerinize lham mı oluyor, biz de açalım oramızı" diyesi geliyor.
hemen fethullah gülene saldırmışlar bu konu üzerinden, yav arkadaş bana örnek verin bu adam size yada vatana millete ne yaptı?
madagaskarda okul açmasının sana yada millete nasıl bir zararı oldu, desene "ben bu adamı dini bidatlerden temizlemesi sebebiyle sevmiyorum" onu sevmek işime gelmiyor desene, hem sevmek zorunda değilsin elbette, ama, söyle bana ne yaptı bu adam?
Bölücü başıda Galatasarayı tutuyor.. bu nedemek şimdi, bütün camia terorist mi? püskevüt mü?
dhkp-c yi kutsayan adamlara şaşırmıyorum..dhkp-c faşist bir sol örgüttür. Hayatım onlarla sokak aralarında kavga ile geçti. Gazi mahallesi sorumlularından biri olan zeynep beni iyi tanır.Kendisi ciddi ciddi oturup devrim konuşulması bahanesi ile bira içirilerek sikilebilir. Hepsi adi orospu çocuğudur aslında..

Herkesin duvarına tehtid dolu sözler yazarlar zorla.Yeşilpınarda karşı çıkan yaşlı kastamonulu çifti nasıl dövdüklerini hiç unutmam..

Şimdi gelmişler onların encekleri bana dhkp-c yi savunuyorlar.Yok Burger King'e saldırmışta yok haketmişte bilmem ne. Rahmetli ecevit bile sormuştu " neden çiçekleri koparırlar? neden banka şubelerine taş atarlar?" diye..Banka şubesine taş atan orospu analı yarında gider babasının kendisine okusun diye gönderdiği okul harçlığını aynı banka subesinden çeker hiç utanmadan..

Nerden baksan tutarsızlık..nerden bakarsan orospu çocukluğu..

edit : Bu arada gazi mahallesinde otobüs yakmanın ne tür bir amaca hizmet ettiğini açıklayabilecek bir puşt varsa o da çekinmesin insan gibi düşüncelerini aktarsın..eger varsa.
müthiş bir gerçektir. hatta gerçekten midir?

grup yorum bu gerçeği hiç bir zaman inkâr etmemiştir ve onları dinleyen kitle bunu zaten biliyordur.
dhkp-c, diğer sol fraksiyonlardan (tkp'yi saymıyorum) daha tutucu ve kapalı bir örgüttür.
Bu nedenle başka görüşler onlar için saygı duyulacak görüşler değildir.

Ama bu demek değildir ki, grup yorum dinlenmeyecek, tü kakadır.
Onlar hangi örgütten olursa olsun, hangi renkten olursa olsun; tüm baskılara,
işkencelere ve zulümlere karşı gelen ezilen her halkın sesi olmuşlardır.

(bkz: yakın tarihimizin gerçekleriyle yüzleşmek)
sadece dhkp c değil pkk sı da ve diğer harfli terör örgütleri ve sempatizanları da propaganda amaçlı sanat üretirler bu memlekette. soldan beslenmenin faydasıdır bu. çok okumanın ve görece "dolu" olmanın faydasıdır.
ama gelgelelim bizler şehitlerimiz için sanat üretmeyiz. onlara türkü yakmayız. şiir yazmayız. roman olmazlar. bir hikayede, tiyatro da başrolleri yoktur.

işte bu yüzden grup yorum dinleriz ama şehidin arkasından da fatiha okuruz. bu ne yaman çelişki anne.
bi yere üye olamayanların çıkış yoludur.
kabul etmek gerekir ki, hangi fraksiyon, hangi kanal olursa olsun, başlangıç noktasıdır grup yorum bu ülkedeki birçok devrimcinin.

sonra bazı şeyler bitse de kalan yine ve sadece grup yorumdur.

(bkz: kaynak ben)