bugün

sözlüğümüzün müzisyen yazarlarından oluşan grup tansiyon ve de-ka organizasyon a.ş ve fatal işbirliği ile yapılacak süper zirvedir. öğrenci yazarların stres atmalarını, sıcak bir istanbul gününde, mühendishanenin 300 kişilik, havuzlu ve son derece geniş bahçesinde tepine tepine eğleneceğimiz büyük organizasyonlardan biri olacaktır. mekanın referansı için; (bkz: uludağ sözlük içiyoruz güzelleşiyoruz zirvesi)

grup tansiyon; purple haze*
iyi peki tamam*
nevada*
koko*'dan oluşmaktadır

artık zirve olaylarını aşmış müzik ekibimizi bile kendimiz yanımızda götürmekteyizdir *. gelmek, eğlenmek, özlem gidermek, kısaca güzel vakit geçirmek isteyen tüm uuser kardeşlerimize duyurmaktan mutluluk duyarız.

not: türkçe rock coverlardan, alternatif popa, nostaljik hafif müzikten, yerli-yabancı tüm şarkılarla unutulmaz bir zirve olacaktır, isteklerinizi lütfen peçeteye yazın *.
pazar gününde yapılırsa gelmek için hiç bir masraftan ve uzaklıktan kaçınmayacağım zirve. yine de kısmetse diyelim.
istelerimin karşılanması durumunda katılacağım zirvedir.
1- rakı kötü olmayacak.
2- ben isteklerimi tuvalet kağıdına yazcam
3- mesutlan karşılıklı göbek atcaz. *
4- gakmalı çalgılarda ben olcam
5- sarışın hatun benimlen ilgilenecek
6- o yetmez bi esmer bi kumral sonacıma çekik gözlü bi hatun dur lan kafa kıyak bi de gay da benimlen ilgilencek.*
7- herkes ağzıyla içecek
8- herkes götüyle sıçcak
9- kendimizi ve başkalarını rahatsız edici hareketler yapılmayacak.
10- bu sefer karganın evi temizlenecek. * *
11- bana beleş olcak
12- bir de allah aşkına güzel kız olacak. sözlük sana sesleniyom. yok mu içinde cevherler? bak heyecandan de yi ayrı yazıyordum...
tarih, saat ve menü fiyat 3-5 gün içinde ortama girilecek zirvedir, eğlence garantidir. sarı hatun dahil tüm istekleriniz yerine gelecektir *.
geleceğim, bensiz sözlük müzisyenleri zirvesi mi olur dediğim zirve. yalnız önce karpuzun kabuğu arkadaşımız beni kendi kuaförüne götürecek. kafayı üç numaraya iyi vuruyormuş duyduğum kadarıyla. zirve başlığı, okurken kendini imha etti saçım, kaşım, kirpiğim yandı *
bi de şimdiden anlaşalım bülent ersoy gibi ihtimam gösterilmek isterim, grapon kağıdıyla süslenmiş mikrofon isterim sonra da çalan arkadaşları makamlarla ilgili soru yağmuruna tutmak isterim. *