bugün

kadın da erkek de olsa dar kafalıdır.

dünyaya küçücük penceresinden at gözlükleriyle bakar. fantezi diye bir olayı yoktur. 30 sene evli kalsa otuz sene boyunca misyonerden başka pozisyon denemeyi aklına bile getirmez. sığdır, düşüncesizdir. hele paylaşım duygusu hiç yoktur.

evlilik bir müessese ise bu müessesenin kasası yataktır. yatakta yapılanları renklendirmek, yatağı zenginleştirmek evliliği zenginleştirmektir. nadiren de olsa yatağa başkalarını davet etmekten hiçbir zarar gelmez. her zaman yapılacak bir şey değil sonuçta. hem aldatma, yalan da ortadan kalkar. ne varsa açıkça yapılmaktadır çünkü. yapılan araştırmalarda cinsel hazzı arttırdığı da gözlenmiştir.
Fantezinin sadece grup seksten ibaret olmadığını bilen ve eşine bunu 'hee hee ben dar kafalıyım' şeklinde aktaran eştir.
maalesef toplumun kanayan yaralarından birisidir. hollanda da bu olaylar çok doğal karşılanırken bizim ülkemizde gazeteler tarafından eleştirilere konu olmaktadır. zaten ben bu tek eşlilık kavramını çözemdiğım icın bekarım. belki de aile kavraına anlam veremıyorum.
karısının haydi yatağa 3 erkek alalım teklifini kaldıramayıp pompalı tüfeğe sarılacak erkeğin sözde genişlik taslamasıdır.
(bkz: godoşoğulları)
modernliği sikinden anlayanların sözleridir.
godoşlarca eleştirilen eştir.

edit: godoş eksilemiş.
Ulkemizde hala sevgilisine, esine etek giydirmeyen insanlar varken bana tuhaf gelmeyen insan tipidir.
laik degildir.
başına dar kafası kadar taş düşsün.
boşa gitsin, görende halaya davet ediyor sanır.
bir grup seks ürünü olan kişinin söyleyebileceği aşağılık, iğrenç, seviyesiz, ahlaksız, pervasız, modernlik kisvesi altında hayvanlaşan kişi ile zıt görüşe sahip kişidir.
tavşanıda kaybettik.
ben bile karşıyım ya, gerisini siz düşünün.
kaldı ki ben dünyanın en rahat insanlarından olsam gerek.

sevgilimi, eşimi başkasıyla paylaşmam. yamulturum.
bir erkek olarak şahsım adına eşimin beni başka kadınlarla paylaşmasını istemem.
güncel Önemli Başlıklar