1. 1.
  dahil oldugum gruptur.

  kendine hakaret ettirmek için başlık mı açtım diyenlere cevabım safları sıklaştırmaktı niyetim olacaktır.

  çünkü salak çok, bu ülkenin en büyük sorunu neyi savundugunu bilmeyenlerdir.

  atıyorum misal konuyla ilgili başlıgı açan herhalde yaşı küçük oldguundan olacak rüzgar gülü gibi konuya nasıl dalacagını şaşırdı ordan ora ordan ora.

  çogu kimse de mevcut muhafazakar düşünceden dolayı grup seksle ilgilenmek yerine ifşa ile ilglendi.

  bu saydıklarım beni ilgilendirmiyor şimdi ben mevcut siyasi atmosfer ve bu olaya yaklaşıklara gelecegim.

  şimdi parti ismi yazmadan net bir şekilde yazıyorum.

  benim sevmedigim malum zihniyetin malum zihniyetine oy veriyrosanız:

  kızın kiminle sikiş yaptıgına da bir yerine ne soktuguna da karışmamak zorundasınız.

  ama bakıyorum yorumlara facia.

  bu kız nasıl evlenecek diyeni mi dersin, 5 kişi girmiş diyeni mi dersin.

  olum siz hani batı seviyesindeydiniz.

  karar verin mk muhafazakar mısınız degil misiniz?

  bu ne ahmaklıktır böyle.
  5 -10 ... ali sukru bey
 2. 2.
  grup sekse karşı çıkmak yobazlıksa ben en büyük yobazım. Midesiz götverenler.
  7 -1 ... baybolla
 3. 3.
  sivaslı değildir.
  2 -1 ... teflon
 4. 5.
  ortamını bulsa grup sekse en başta bayrak tutarak gider. zaten bu 3 kadın alabilirsin hikayesi grup olmuyor mu.
  -5 ... sipraleks
 5. 5.
  nihat doğan ile izzet yıldızhan yobazları hariç.
  ... munir bey
 6. 6.
  yalnış sayılmaz

  zira

  yobazlar genellikle

  1) kuran kursuna gelen çocuklara tecavüz eder

  2) deve sidiği için kendini şıha bademlettirir.
  ... timur cengiz hulagu
 7. 7.
  Ya arkadaşım olaya evrimsel açıdan bakalım hadi. Neydi kural; güçlü olan, tabiatın döngüsüne uyum sağlayarak sağlıklı olur, hayatını geliştirerek devam ettirir; yeterince güçlü olmayan, tabiatın akışına uyum sağlayamayan ise yenik düşerek yok olur. Evrimin üzerine inşa edildiği temel tam olarak bu. Yani uyum sağlamak.

  Şimdi;
  Eğer cinsel çekim olmasaydı eşeyli hiçbir canlıda yumurta döllenmez ve üreme gerçekleşemezdi. Ve ne talih ki mesela insan canlısı üzerinde düşündüğümüzde karşı cinse bizi yönelten temeli cinsel olan ama farklı şekillerde kendini gösteren çekimin son adımının sonucuna baktığımızda yumurtanın döllenmesi ve canlının üremesi karşımıza çıkıyor. Aynen kedilerin Mart ayında çiftleşmesi diğer zamanlarda hiç alakasız alakasız dolaşmaları gibi. Tabiat kurallarının işleyişi tam olarak bu. Konu cinsellik ise perde arkasındaki amaç aslında üremek.

  Ha bir de ne diyorduk tabiatın döngüsüne uyum sağlayamayan canlı neslini devam ettiremez ve yok olur. Buna örnek verecek olursak; avlanamayan leopar açlıktan ölür, sürü lideri olamayan aslan üreyemez, yırtıcıdan kaçmayan otobur yem olur fakat doğal olanı yapıp kaçan doğaya uyum sağlar ve hayatta kalır. Bu örnekler farklı şekillerde türetilebilir ve ortaya şu sonuç çıkar aslında. Herşeyi tabiatın döngüsüne en uygun şekilde yapan, uyum sağlamakta en başarılı olan en iyi gelişimi yaşar, neslini devam ettirir, tehlikelerden genel anlamıyla daha uzakta olur.

  Şimdi burada aslında doğada bir yasa olduğu açığa çıkıyor. Her türün kendi yazılımı vasıtasıyla uyduğu bir yasa var. Genel olarak bu yazılım sayesinde yasaya uygun yaşıyor türler. Bu yazılımın adı ise içgüdü. Hayvanlarda daha belirgin olarak üremek avlanmak hayatta kalabilmek için işleyen içgüdü mekanizması insanlarda daha çok annelik, sevgi, vicdan, cinsellik vb şekillerde kendini gösteriyor. insanlarda akıl da olduğu için çoğu ihtiyacın giderilmesinde içgüdü ile karışık olarak akıl o yasanın gereklerinin yapılmasında araç görevini görüyor. insanlar dışındaki canlılarda bu yasaya sadece hasta bireyler uyum sağlayamıyor. Uyum sağlayamayıp kural dışı yaşayanlar zaten pek yaşayamayıp yok oluyor.

  Şimdi insana geri dönecek olursak nasıl üreneceği sözünü ettiğim yazılımda zaten mevcut olduğu için türlü şekillerde hoşlanılan karşı cins ile yakınlaşılıyor ve türlü şekillerde biraraya gelinerek üreme ve soy devamlılığı sağlanıyor. Nasıl cinsel ilişki kuracağımızı kimse bize öğretmemiş olsa da biz bir şekilde ne yapacağımızı biliyoruz zaten. Fakat normalin dışına çıkıldığında(bu arada normalin dışından kasıt marjinal olmak falan değil, tabiatın döngüsü manasında normalin dışına çıkış), re:normalin dışına çıkıldığında insan dışındaki diğer canlılarda hayatın kaybedilmesiyle son bulan bir durum gerçekleşirken akıl sahibi ve sosyal olan insan canlısı genelde hayatını kaybetmese de sıkıntılar yaşaması kaçınılmaz oluyor. Burada örnekleri doğal döngünün dışına çıkılmış cinsel yönelimlerden vermek zorundayım. Normal olan yetişkin partnerlerin birlikte olması iken çocuğa cinsel hisler besleyen kişi özgürlüğünü de kaybedebilir hayatını da, aseksüel olan biri hiç cinsel ilişki kurmazsa soyunu devam ettiremez, homoseksüel birinin kurduğu ilişkinin doğada hiçbir gereği ve tanımı yoktur vb vb vb.(homoseksüel biri varsa kusuruma bakmasın ama gerçek gerçektir.)

  Aslında nereye gelmek istediğimi anlamış olmalısınız. Canlı evrimini temel alarak insanlar hakkında düşündüğümüzde, cinsellikte geniş bir kesimin midesini bulandıran(içgüdü), çok çok çok çok geniş bir kesimde cinsel çekim oluşturmayan(içgüdü) bir şey, çok çok çok küçük sayıda bireyler tarafından aklını ve içgüdülerini devre dışı bırakacak bir madde tesiri altında olmadan gerçekleştirilebiliyorsa ve bu bireyler bu şeye istek duymaya devam ediyorlarsa bunun tek tanımı o bireylerin hasta olduğudur. Söz konusu birey bir insan değil başka bir canlı olsaydı kısa zaman içinde doğal seleksiyon sonucu yok olacaktı.

  Cinsellikte normalin dışına çıkanların tabiatın döngüsüne göre hasta bir canlı olduğu aşikar. Burada normalin dışı derken kastettiğim kişinin partneri ile yaşadığı çok geniş çerçevede düşünülebilecek cinsel deneyimler değil; burada kastettiğim normalin dışı cinsel yönelimler. Tabiatın döngüsüne ters tüm yönelimler bir hastalıktır. Bu hastalığa ben de sahip olabilirdim bu gerçeği değiştirmez. Önemli olan hastalığı tanımlayabilmektir.

  Özetle partnerimizle cinselliği heyecanın doruklarına kadar yaşayabilecek şekilde dizayn edilmiş olmamıza rağmen, sadece bir bölgede değil dünyanın tamamında, %95-100 arası ezici çoğunluğun böağğk hissi duyduğu(içgüdü) şeyleri yaşamayı istemek hasta olmaktır. Buna karşı çıkmak yobazlık değildir fakat bunun yanında olmak hasta olmaktır nokta.

  Burada yazar kendi fikrini beyan ediyor: Pedofili, zoofili, grup seks, homoseksüellik, ensest ilişki, işlemeli sıçmalı vb hepsi aynı grupta ve iğrençlik

  edit:cümle düşüklükleri noktalamalar
  2 -1 ... beyinkundakcisi
 8. 8.
  tek bir karıya 5 tane abazanın daldığı gangbag'e, grup sex denmesine karşı tip.
  ... gedikpasa