bugün

görsel
erkekli kızlı 3-4 veya 5 kişiden oluşan arkadaş gruplarında gece haddinden fazla içilmesi takdirinde sabaha karşı saatlerde yapılandır.
2 kız 1 erkek olursa, o erkek de ben olursam tadından yenmez..
amerika birleşik devletlerinde veya avrupa da sokaktan rastgele 2 kız çevirip rahatça yapabildiğiniz eylem iken türkiye de en az 2.000,3,000 bin tl yi gözünüzden çıkarmanız gerekiyor. ulan adalete bak.
en büyük hayallerimden birisidir. yapmadan ölürsem gözüm açık gider. birini öpüyorsun sonra hop diğerini öpüyorsun. birine giriyorsun birini de emiyorsun muazzam bir şey.
görsel
Gülmekten beceremediğim hadise. iki kız ayarladık, fantezileri varmış grup swing falan ulan arkadaş sevişmeye başladı götünü falan gördüm. ben bastım kahkahayı.

Arkadaş dedi derya bu malı burdan al ve odanıza gidin, kovuldum yani.

Yemnle gerçek olay.
Bir kişi bulduk da grubu kaldı dedirtir.
Yapmadım yapmam.bana bir tane yeter.
Grupla gang bang veya hard coreyi karistirmissiniz.grupta bi mala iki kisi girmez herkez malini alip ayni odada cakisir.gangbangta bi danaya bes on kisi girer.
Vaktiyle yaptığım aktivitedir.

Doğru ve anlayışlı kişilerle yapılması gerekir. Iki kadını aynı anda tahrik etmek vs. Bazen zorlayıcı olabiliyor. Ciddi efor sarfedilmesi gerekiyor. Yoruldugun ve aktif dinlenmeye ihtiyacinizin oldugu zamanlarda partnerlerinizin birbirleriyle bir süre de olsa oyalanmalari gerekiyor.

Özetle; hazır değilseniz öyle bir şeye girişmeyin.
Kendine saygısı olmayan insan eylemi.

Poşet verin kusucam.
Hijyenik ama güzel değil.
nescafe 3in1.
Gerçeğe yansıyanı için;

(bkz: hacı şakir koleksiyonu)
'Zihniyeti lümpen insan' davranışlarından. Küçük burjuvayı cahil, evlatlık, zengin bir çocuğa benzetebiliriz, işte bu çocuğun görgüsüzlüğüdür grup seks, ponografi, vs.

Demode tedavilerden. bini bir para bunların.
bir eylem. sadece biseksuel kizlarla yapiyorum. heteroseksuel kizlar kusura bakmasin.
Bir grup yorum olamaz.
müzisyenlerin grup ismi ararken kesinlikle espri amacıyla bir kere teklif ettiği ancak şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla hiçbir grubun cesaret edemediği grup ismidir. ulan söz şimdi kuracağım grubun adı bu olacak. buradan da paylaşacağım, gerçekten söz.
iki erkek bir kadın(mmf) çok zevkli oluyor.
Mmff için aynı şeyi söyleyemem, iki kadın arasındaki rekabet biraz ortamın tadını kaçırıyor.
görsel
görsel
görsel
Bir dönem gerçekten merak sardığım ardından vazgeçtiğim durumdur.
Boş anıma geldi Müzik grubu sandım bir an.
erkeklerden çok kadınlar daha çok seviyor gibi. özellikle gang bang sanırım.
Ölmeden denenmesi gerekenlerdendir. Evet.
2 den fazla kişini yaptığı seks çeşididir.
Bazı sözlük yazarlarının uzun adam, fesli maymun ve Gerard Butler ile gerçekleştirmek istediği olay.

Not : Gerard Butler ın altında ezilmek suretiyle.