bugün

Penislerine çift elle sarılmış yazarlardır.
bir kısmı ergendir, cahildir. bir diğer kısmının ise artık düşünecek birşeyi kalmamış, vitesi boşa almıştır.
bu bağlamda bir de swinger olayını deneyin derim.. dışarıdan şakir olarak.*
Alayım soruları.
herşeyi denemek isteyen yazarlardır. Bir zamanlarda uç noktalardaydı artık gayet normal olan seks türüdür.
Ben değilimdir.
topluya karşı biri olarak yapmadım cevabını veriyorum.kız olsaydım da yapmazdım kesinlikle yapmazdım.eyer zengin olsaydım lezbiyen olurdum fakir olsaydım hayat kadını olurdum bir şekilde yine zengin olurdum kaçarı yok.boşuna demiyorum bende şans olsa anamdan kız doğardım diye,düşünsene birine 1 geceline gidecen enayiye içirecen içkiyi en fazla 30 dakka altta kalcan 300 TL para haftada 2 gün gitsen ooo 600 TL .ben haftalık 420 TL ye çalışıyom anam ağlıyor kız haftada 2 gün zevk alıyor 600 TL skrm böyle adaleti.hemde istediği zaman tatil yapıyor ediyor.ulan kim kimi sikiyor belli değil.olum toplu sex den buraya nasıl geldim ben .
daha gerçekleştirmedim.

ama zevkli olacağını düşünüyorum.

tek bir ruha odaklanmak daha cazip geliyor şu an için.
2 erkek 2 kız veya bunun katları diyorsanız, yapmadım. 1 erkek olarak ben ve 2 kız diyorsanız onu da yapmadım. bir kız bir erkek diyorsanız onu da yapmadım. bir erkek bir eşek bir keçi diyorsanız,

şaka bir yana bir erkek bir kızdan öteye gidemedik. arada denemeler yaptık ama türk kızları çok utangaç malumunuz. daha ışığı zor açtırıyoruz.
tecrübelerimi paylaşabilirim.
Bir kez dörtlü olarak yapmışlığım vardır.
Ama herkes kendi sevgilisiyle yaptı. Change olmadı. Gavat değiliz.
Herkes sevgilisiyle yaptıysa okey ters bi durum göremedim.shw.

Millet delirmiş ulan.
yakınımda çıplak bir şekilde benimkinden başka sallanan bir sik görmek istemem arkadaşlar teşekkür ederim.
Dikkat edin bağımlılık yapar.
4 ü de erkek miydi korkunçlu sorusunu akla düşürmüştür. oğlum insanın aklı ile oynamayın lan akşam akşam..
tek başımıza bir grubuz biz de gerek yok öyle şeylere.
1 kere direkten döndüm ferasetimle es geçtim.
Ben bir kere Sivas’ta yaptım. Çok kalabalıktı. Onda da yakalandık, haber olduk aq.
o'ha lan, sivas da 30 erkek kahramanın arasında olan biri sözlükte yazıyormuş diye şaşırmaya vesile olan konu.
mevzuya (grup) gelince; gençlik de oluyor böyle şeyler.
herkesin fantezisi kendine fakat insan bu çeşitli grup formasyonlarını yaşamadan ölmemeli bence...
Aferin gençler, aşure gününü böyle ilmi ve dini sohbetlerle değerlendirmeniz takdire şayan. aynen devam.
(bkz: ben)
Bir keresinde osbir çekerken diğer elimle taşaklarımı okşamıştım.
güncel Önemli Başlıklar