1. 1.
  grup hepsi'nin yer aldığı pepsi reklamı..kızlar önce * sezen aksu'nun kaç yıl geçti aradan şarkısını söylüyorlar evlerinde..sonra konserde söylüyorlar( izleyici olarak, katılıyorlar)..sonra da sahneye çıkıyorlar böyle manken gibi yürüyorlar filan, kendileri söylüyorlar..nasıl mı?? tabii ki pepsi sayesinde(!)..
  reklam değil de kaç yıl geçti aradan'ın bu versiyonu çok güzel olmuş..*
  1 ... atan alir spor
 2. 2.
  cidden iğrenç reklamdır. başta da gene klasik internet minternet bi'şeyler gözükmektedir. downloading yazar dolunca % 100'e kızlar çıkar tek tek danse ederler hede hödö.. (bkz: iğrenç)
  ... alcoholica
 3. 3.
  sezen aksu'nun yaşına hakaret olan reklam filmi.
  3 ... pafküf
 4. 4.
  yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın yaptığı reklam filmleri... Sezen aksu'lu planlar ise Levent Demirkale tarafından çekilmiştir.
  1 ... miksaj
 5. 5.
  promosyon olarak "grup hepsi desenli pepsi tepsisi" verilmesini rica ettiğim reklam...
  2 ... tttddd
 6. 6.
  saçma.sezen aksuya bok atan reklam.kızlar onun şarkısıyla büyüdü falan ta 70 lerde başlayan olaylar var.oysa grup üyeleri 80 lerde doğmuşlardır.
  ... anil teknik
 7. 7.
  kaç yıl geçti aradan ı çok iyi seslendirdikleri reklam.
  ... onur
 8. 8.
  (bkz: turk halkinin pepsi yi turk malı sanması)
  ... markovanbasten
 9. 9.
  (bkz: kafiye kaygısı ile reklam yapmak)
  ... thedewil
 10. 10.
  o zamanlar kimseler bilmedi ama, michael jackson'la anlaşamayan pepsi, o'nun boşluğunu dolduracak yeni bir isim-reklam düşünmeye başladı. nihayet, spice girls namıyla maruf kızlar piyasaya pepsi marifetiyle sürüldü. spice girls, aslında, bir pepsi reklamından başka bir şey değildi; taa en başından beri.

  şimdi de bizde hepsi ile benzer bir şey yapıldığını düşünüyorum. hatta, grup hepsi denen şeyin ismi dahi, pepsi'nin reklam politikaları nedeniyle çok evvelden tayin edilmiş bir şey, bence.

  yine de iyi bir şey; spice girls saçmalığı bir iki yılda unutuldu, gitti; demek ki, bizim de bunlardan* kurtulacağımız günler yakındır.
  ... nuh tufan