1. 1.
  GRUP HALiNDE, ENTRYLERE EKSi OY VEREN YAZARLARDIR. DÜNYA GÖRÜŞLERi, PARTiLERi CEMAATLERi VEYA ABiLERi HAKKINDA YAZILAN HERHANGi BiR OLUMSUZ ENTRY YE GRUP PSiKOLOJiSi iLE EKSi OY VEREN YAZARLARDIR. NASIL HABERLEŞTiKLERi NASIL BU KADAR iYi ORGANiZE OLDUKLARI MERAK KONUSUDUR.
  9 -2 ... necromancer
 2. 2.
  (bkz: sözlükte iç isyanın ayak sesleri)
  1 ... cnnturk
 3. 3.
  bir grup seks zirvesi yapılacak herhalde diye düşündüren enteresan başlık... ama sonra ilk entry okununca kendinden utandıran başlık...
  1 -2 ... phyxius
 4. 4.
  (bkz: sözlükteki çeteleşme oluşumu)
  ... cavit
 5. 5.
  daha da gereksizleri için (bkz: grup halinde hakaret edenler)
  1 -1 ... just another stranger
 6. 6.
  (bkz: zirveye grup olarak gelen kuzenler)dir.
  ... jansery
 7. 7.
  güdülürler.. polemikobur'durlar.
  1 -1 ... ceviz agaci
 8. 8.
  yakında national geographic, discovery gibi kanallara malzeme olacak yazarlardır. bizzat gidip doğal ortamlarında incelemekte fayda vardır.
  2 ... delismen
 9. 9.
  sözlükte bir grup, eksi oy mafyası var mıdır bilinmez ama her türden insan olduğu bir gerçektir. her kesimden taraftar, dindar, komünist satanist vs vs*. durum böyle olunca bu kesimlerin hoşuna gitmeyecek ortak entryler bol bol eksi oy alır. bunun için grup falan da pek gerekmiyor aslında milyonlara hitap eden bir sözlükte*. seri eksi oy alacak entryler bellidir daha yazarken bir yandan da artı alır bunlar çünkü onlar da yazarla aynı görüşü paylaşır. sorun grup mudur yoksa oylama bilinci midir bilinmez. belki de oy verirken hangi kriterlere uygun kullanacağımızı bilmediğimizdendir..
  2 -1 ... kamyoncu dervish
 10. 10.
  heryerdedirler ,
  aman dikkat edin elinizi sallasanız birine çarpar.
  ... lusi