entry 14 galeri 2 video ses iyilertrends
 1. 1.
  yeni yetme şirketlerin son zamanlarda ortaya attıkları, bir kaç zeki insanın biraraya gelmesiyle oluşan geçici zeka grubları.
  #1137223 :)
 2. 2.
  (bkz: grup seks)
  (bkz: grup terapisi)
  #1137225 :)
 3. 3.
  (bkz: orgy)
  #1137230 :)
 4. 4.
  (bkz: üçlü)
  #1146734 :)
 5. 5.
  gurup çalısmasının amacı bilginin paylaşarak öğrenilmesini hedeflenmektedir . 4 sıranın kare haline getirilerek ilkokul yıllarında uygulanırdı eskiden . ama sonradan farklı amaçlar için kullanıldırğını farkedince şaşırıyor insan .
  #1146770 :)
 6. 6.
  en çok asalak yetiştiren çalışmalardır.
  #1146779 :)
 7. 7.
  okullarda filan yaparlar , çok iyiyiz ayağına maksimum 20 kişi gruplara bölünür , bi konu olur bik bik sunumlar onlar bunlar..

  saçma sapan konuşulur bi tane de tahta vardır hep , birileri beyin fırtınası yapıcam modunda bi kaç kelime karalar..sıkıntıdan patlanır bi de az kişi olduğu için hocayla göz göze gelebilite kat be kat artar , ne teneffüs var ne bişey..
  ıyk tiksinçtir..
  bi boka da yaramaz..
  #3421121 :)
 8. 8.
  tasarım derslerinde önemli yer tutar. yaratıcılığı besler.
  #7365304 :)
 9. 9.
  her şeyi kendi içinde yaşayan biri için zulümdür. fikirlerini söylemek konusunda ketum davranan, biraz da ürken bu kimseler diğer grup arkadaşlarının yaptıklarını onaylayıp durur, başka da işe yaramaz. bireysel performansım hep daha yüksek olmuştur. fikrimi söylerdim, pek takmadıklarını düşünürdüm. başlarım böyle işe, nasıl biliyorsanız öyle yapın diye kendimi geri çekerdim. her zaman, tek başıma yapsam o grubun ortaya çıkardıklarından daha iyilerini çıkarabileceğimi düşünürüm. bende heralde takım ruhu yok , futbol oynadığım zamanlar hariç.
  #7365346 :)
 10. 10.
  her zaman ortaya birisi atlar -çoğu zamanda kız olur bunlar- ve herşeyi kendileri yapmaya çalışırlar ve diğer grup üyelerine pek önem vermezler. sende o yaparken koşuştururken bişeyler anlamaya çalışırsın, diyemezsinde birazda biz yapalım diye -çoğunlukla üşengeçlikten kaynaklanır bu durum- daha sonra her iş biter ve rapor hazırlamak kalır, ortada hiç bir veri yok adam akıllı background yok konu ile ilgili sadece deney yapılmıştır, o da senin payına düşer fakat elde örnek bişey yok, planlama yok, açıkçası hiç birşey yok. neyse sen uğraşırsın bir şekilde yaparsın kendisini grup lideri sanan insana gönderirsin ve ardarda laflar duyarsın yok şurası olmamış yok burası olmamış -gerçekten de olmaz ama olması zaten süpriz olurdu bu şartlar altında- ve sende olmadığını kabullenirsin ve kendini beceriksiz hissederek depresyona girersin.
  #7863931 :)
 11. 11.
  eğer aşırı derecede kopuk bir grupla bir qualitative research dersinde yapılıyorsa ayvayı yemek demektir. insanları toplamaya çalışırsınız, kimse gelmez. hocayla grup arasında kalırsınız. hele hele saçma sapan konular önerip duranlar varsa hocanın gözünde de dip yaparsınız. nitekim bu çalışma baştan sonra bir uyumla yapılmalıdır. aksi takdirde dönem sonu hocaya yalvarmanız bir işe yaramayacaktır. bonus olarak da grup içindeki anlaşmazlıklar ve anlamsız laf sokmalar psikolojinizi bozacaktır.
  #19212449 :)
 12. 12.
  Bir makale hazırlama ödevinde derste olmadığım için hoca beni bölümün kezolarının olduğu gruba yerleştirmiş rastgele olarak hocaya sonra gidip tek yapmak istediğimi söyledim kabul etmedi grupdaki kızlarda makale konusunda hiç yardımcı olmuyorlar bütün araştırma tenkit etme işini ben yapıyorum kızlara gelince sikimsonik makaleciler diye whatsapp grubu kurup orada dedikodu ediyorlar yardım istediğimde ay sevgilim var ay bu gün durum var yardım edemem makale bitti sadece benim ismimi yazdım en son grupta bunu dile getirdim yalvarfılar durumu hocaya anlatıp isimlerini eklemeden hocaya teslim ettim hoca makale konusunda çok memnun oldu o kezolara gelince 0 alınca bana kin kusmaya başladılar.
  #36178956 :)
 13. 13.
  aklı olanın yapacağı iş değil. Ya kurnazlık yapar işi diğer grup üyelerine yıkarsın ya da aptalsındır ve işin tüm yükü neredeyse sana kalır.
  #36689748 :)
 14. 14.
  ohh kızlı erkekli.
  #36689769 :)