bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  vücudu ilaçlarla doldurmayalım, mandalindi limondu, ıhlamurdu deneyelim mantığıyla yola çıkılıp griple içli dışlı olunarak geçirilen sürecin üçüncü haftasını da geride bıraktıran durumdur. bünye ilaç kullanmamakta, karşılığın da grip de vücuttan ayrılmamakta ısrar eder. sonuçta tıkanan buruna bir de sol kulağın tıkanması eklenir. insanı hayattan soğutur.
  -1 ... montedemonte
 2. 2.
  yapılması gerekendir efenim. duyduğuma göre ilaçlar işe yaramıyormuş, üstüne daha ağır boyutlara ulaştırabiliyormuş olayı.
  1 ... mig14
 3. 3.
  tonla limon tüketmeyi gerektirir. o limonu da direkt olarak boğaza sıkacaksın. cayır cayır yansın boğaz ki geçsin.
  1 ... t bag
 4. 4.
  grip ölümcül bir hastalık olduğundan ve her yıl o küçümsediğimiz "aman grip olmuşum yea" dediğimiz hastalığın on binlerce can almasından ötürü pek de denenmemesi gereken yöntemdir. yakalanmadan önce aşısını olmak, yakalanınca da modern tıp ile atlatmak en sağlıklısıdır.
  -1 ... d3xter
 5. 5.
  şu an yapmakta olduğum şey. inançlıyım başarıcam. dün itiraflardan bildirdiğim gibi tuvalet kağıdı rulosuyla geziyorum burnumu silmek için normal selpak yetmiyo çünkü havlu peçetelerde çok sert en iyisi tuvalet kağıdı yumuşacık. yanına ek olarak ada çayı ıhlamur gibi bitki çayları içip terliyorum. söküp atıcam gribi inanıyorum.
  ... caramel bunny
 6. 6.
  bol c vitaminiyle mümkün olabilecek uğraştır.
  ... kafabimillon
 7. 7.
  her grip oluşumda başardığım eylem. ilaç alerjisi var, kullanmıyorum pek ilaç. sayılı bir kaç ilaç, tek çeşit ağrı kesici ve mide hapı.

  gripken ekstra bir şey yapmıyorum. fırsat bulursam yatıp dinleniyorum, bol terliyorum, mümkün mertebe ılık bir şeyler içiyorum. 1 haftada iyileşiyorum.

  adukeeeeeeeee
  1 ... nevai
 8. 8.
  kefir içmek bağışıklık sistemini güçlendirdiği için oldukça etkilidir.
  ... mirgun
 9. 9.
  normalde yapılması gerekendir fakat en önemli unsur olan dinlenme işin içine katılmadığı için ilaçsız başarma oranı düşmektedir. Ben hem çalışayım hem mandalina limon ile gidereyim dersen zatürreye çevirir mazallah. Benim klasik bir yöntemim var, boğazlarım evvelinde kuruduğu için nasıl oluyor bilmiyorum ama hasta olacağımı anlıyorum, mandalina limon takviyesi bir de akşamına bir sportif faaliyet, halı saha maçı olur, jogging olur, pis teri atıyorum, duşumu alıp bir limon yedikten sonra erkenden yatıyorum ve gribim bir günden fazla sürmüyor, bu nedenle kendimi bildim bileli gripten iki gün yatmışlığım yok.
  1 ... inflagrante
 10. 10.
  eğer annenizin evindeyseniz ilaç kullanmanıza izin verilmez zaten oradaki kullanabileceğiniz tek ilaçlar annenizin kaynattığı çeşitli otlardır, hem araştırmalar sonucundada ilaçların vücuda zararlı olduğu hastalıklarının ilaçlarının doğla yollarla yapılması gerektiği açıklanmaktadır.
  1 ... siyahbrokoli