bugün

Dünyanın en büyük ekonomistlerinden birisidir. D&R'daki adam bana bilgisayardan kitabını bulamamış sonrasında benim yanlış telaffuz ettiğimi iddia etmiştir. Daha sonra ben kitabı raflardan bulduğumda ise kitabın yazarını 'kolektif' olarak kaydettikleri ortaya çıkmış ve benim yaygara koparmama vesile olmuştur. Türkiye'nin en büyük kitabeviyken böylesine kaliteli bir insana böylesine büyük bir saygısızlık yapmak akıl almaz doğrusu.

http://www.dr.com.tr/Kita...nomi/urunno=0000000324400
iktisadi olarak new keynesian fikirlere sahip ekonomi profesörü.
yazdığı principles of economics kitabı ile başlangıç seviyesindeki öğrencilerin ekonomi kuramları ve teorilerini kolayca anlamasını sağlayan ekonomist. yarı zamanlı olarak odtu'ye gelmeli.
dünyadaki en iyi ekonomi hocası.

iktisadı insana sevdiren ekonomist.

my facebook friend..
yazdigim maile bir gun dolmadan cevap veren degerli insan.* ustelik kendisinden uzerinde calistigimiz site icin istedigim yaziyi yakin zamanda hazirlamak istedigini bildirmistir. simdilik kendi sayfamdaki yazilarimi alip kullanabilirsin diyerek beni gulumsetmistir.

Turkiye de attiginiz maile cevap gelmedigi gibi ayaklarina gidip yardim istediginizde sizi asagilayip azarlamalari da cabasi oluyor. sanirim fark burada.
harvard universitesinde ekonomi profesorudur.principles of economics kitabı ekonomi eğitimi veren okulların çoğunluğunda başlangıç kitabı olarak okutulmaktadır (bkz: istanbul üniversitesi iktisat fakültesi). bu kitaptan 1.7 milyon $ telif ücreti almıştır kendileri.genç yaşına rağmen geniş bir akademik üne sahiptir.kitabını da çok kolay bir dille yazmıştır herkes çözebilsin diye. düşünceli adamdır, helal olsundur.