1. 1.
  peter northun usta olduğu alanlardan biridir.
  1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  yer yüzündeki ilk doğum kontrol şeklidir. adı üstünde grekler buılmuştur.
  1 ... zlatan1937
 3. 3.
  greek sex: anal seks tanımlamasıdır.
  ve gerçekten ilk olarak da kendileri bulmuşlardır.

  he sen verdin ordan mı biliyosun diyenlere ise cevabımız şudur:

  dünya üzerinde avrupa nezdinde en çok gay nüfusu içinde barındıran halk, yunan halkı olmakla beraber yunanlıların katı dini inanışlarına göre rahip dediğin kadınlar ile gram ilişkisi olamaz, dolayısıyla bunlar birbirlerini yapar. haliyle doğan her yunan potansiyel analcıdır**.

  he sen gördün ordan mı biliyosun diyenlere ise cevabımız açık ve nettir:

  şu an ismini hatırlayamayacağım bir ada sadece rahiplere tahsis edilmiş olmakla beraber içinde sadece rahiplerin yaşadığı en büyük gay adasıdır kendileri. orada rahipler kendilerini sadece tanrıya vermek isteyenlerden oluşmuştur, ve gerçekten rahip olmayanlar giremez. he bu insanların eli nasır tutacak değil ya, ata rahiplerden ne gördülerse onu yaparlar.

  ve sahip olduğumuz bu iki önermenin yanına bir de bu inanışın hristiyanlık dininin ilk yıllarına dayandığını iddia edersek bu adamlar keşfetmişler ve keşiflerinin de en büyük uygulayıcısı olmuşlardır tezi de pek yalan olamamakla bielikte eğer aksi varsa çıksın er meydanına dedirtir.

  heeeeeeeeeeeee gelelim neden osmanlı tarzı yakıştırmasına.
  onların iddiasına göre de bizim oğlancılık teriminden ötürü ve bunu dünyaya duyurmamızdan ötürü kendilerine gelebilecek en ufak yakıştırmayı bunu kullanarak set çekmiş bulunmaktadırlar. ama biz hala "haddd canım, bu osmanlılardı kendilerini m.ö. ye dayandıran di mi???" diyebiliriz, gocuncak bişi yoktur.

  hoş kaldı ki "top" kavramı çoğunlukla ata dil olarak balkanlardan çıkmadır ve sahibide o çok övündükleri filozoflardır. dünya üzerinde gelmiş geçmiş çoğu filozofunda bu aileye mensup olduğu bir iddiadır. kendilerinin tercihleirne saygı duyarız, ama düşünceliri bizi ilgilendirir deriz ve bu konuyu daha da uzatıp suyunu çıkartma eylemi içine girmeyiz. teşekkürler.
  1 -1 ... chemsuk