bugün

Online alışverişe çok hevesleniyor herkes de oğlum sonuçta bunları kargolar getiriyor kargo firmalarına güvenip nasıl böyle işlere giriyor ki bu cahiller.
Indirime girdi sandigim kozmetik firmasi.
yahudi sermayesine satıldıktan sonra enteresan işler yapan ve internet sitelerinden % 50 indirim koş diyerek ördek toplayan firmadır. Tabii ürünler gelmeyecektir ve 2 ay sonra o sürede firmanın işletme sermayesi yaparak kullandığı paranı iade alırsan şanslısındır. Aşağıda şikayetvardaki binlerce güncel gratis şikayetlerinden biri, okuyunca yapmaya çalıştıklarını anlayacaksınız:

"17.09.2020 tarihinde indirim kampanyasından sipariş verdim. Normalde 10 gün olan teslimat süresi yoğunluk nedeni ile 15 güne uzatılmış. 25.09 tarihinde AGT Kurye diye bir firmaya ürünler teslim edilmiş fakat halen daha teslimatı yapılmadı. Arayıp bilgi almak istediğimde kurye firması telefonlarını açmıyor, Gratis ise ürünlerin hasar gördüğünü ve ürünleri geri çektiklerini belirtiyor. Ürünler bana ulaştırılmadı, 1 haftadır kargo şirketinde bekliyor ve Gratis ürünlerin hasarlandığını düşünüp geri çekiyor! Ürünler Gratis deposuna gittikten sonra iade işlemi yapılacakmış bu da bir indirim aldatmacası, sen siparişi ver ürün gönderilmesin 1 ay sonra iade işlemi başlatılsın! "
Binlerce tüketicinin siparişlerimiz nerede, paralar nerede diye feryat ettiği perakendeci firmadır.

(bkz: gratisbank)
kadınlar için para tuzağı olan bir markadır. her gün %50 indirim var deyip aynı fiyatlardan ürün satan mağazadır.
Kapalı olduğunda Kadınların gerçek yüzünün ortaya çıktığı feminem marketler..
Kapalıysa gratis=Naturel Kadın
Kadınların kocalarından önce evlatlarından sonra gelen marka.

Off Allahım tanıma bak kendimi kaybettim.
bedava yalanıyla kadınları kandıran sıradan mağazalardan biridir.
sanki sağlam kazığı geçiyorlarmış gibime geliyor.

hayırlısı be gülüm.
boya badana yapmayı seven çirkin kadınların uğrak yeri.
burası da modaya uymuş anlaşılan ürünlere yüzde yüz zam geldi herhalde.
Ürünlere zam koymadan raflara ürün koysalar keşke. Asla içerisini düzgün göremiyorum. Çoğu zaman almak istediğim şeyler raflarında bile değil ki çok nadir bir şekilde içine girerim.
Dün bir tonik aldım koruyucu kapağı yoktu ürünün. Yani hani o markaya öyle nasıl dandik gıcırdayan bir kapak koyarlar akıl edemedim o an. Kapagı cevirip bosaltıp su doldurup satabilirler yani. Hatta öyle gibi ne kokusu var ne dokusu. Pisman ettirdi aldıgıma.
Balmy'nin çilek sabunlu banyo lifi var burada. Mis gibi çilek kokuyor. Minik bir bebeğiniz varsa buna bayılacaktır. Fiyati da 13 tl mi neydi.
Kasada telefon numarasi isteme sacmaligi olan yer.
almanca bedava degil beleş demektir.
Geçenlerde nemlendirici tarzı bir şey almak için -cildim çabuk kuruyor- gittiğim popüler kız mekanı. Ehehe.
Neyse çalışan kız hızını alamayıp bana makyaj malzemeleri de önermeye başladı. Ben de makyaj yapmıyorum dedim tabii ki. Kız dikkatlice yüzüme baktı ve şaşırdı. Cildiniz çok güzel dedi. Ben de teşekkür ettim.
Sonuç olarak Gratis artık gözüme bir tık daha güzel geliyor.
Genetik efenim genetik.
bir kere girmek zorunda kaldım eski kız arkadaşım yüzünden.
çok utandım.

erkek adamın gratiste ne işi olur kardeşim.

hayır bir de babet çorap falan aldığınızı gördüm erkekler olarak.
bak şşşşşşşşşşşş.
sıçarım ağzınıza haaaaa.
adam olun.
Benimse diğer insanların aksine ölümüne nefret ettiğim mekan. Genelde internet sitesinde gezinip bir şeyler sipariş ediyorum.
Bütün caddede hindistan cevizi yağı arayıp sonunda burada buldum.
erkeklerin önünde sevgililerini beklediği yer.
Çok fena enayi silkeleyen yer.
Şampuan 250 lira fakat gratis üyeliğin varsa 152 lira.

Nasıl iş lan bu.